در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
takweb
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۱۳:۰۴

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۴۷:۰۵

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۹:۰۹

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۴:۰۴

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۹:۴۰

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۳:۱۳

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۱۹:۴۵

بالكن

پيوند انسان با طبيعت اطراف يكي از نيازهاي اوليه بشر بوده كه در شلوغي زندگي شهري امروز به فراموشي سپرده شده. آپارتمان‌نشيني و فضاي بسته منازل، معماران را ناگزير به چاره‌انديشي كرده. يكي از راه‌حل‌هايي كه سال‌هاست معماران براي رفع اين مشكل ارائه دادند ايجاد تراس يا بالكن است. بالكن فضايي است كه در متراژ خانه محاسبه مي‌شود و اغلب يك تا سه وجه آن به طور مستقيم با محيط بيرون در ارتباط است.

به گزارش سرويس بازار ايسنا، بنابر اعلام شركت شيشه بالكن سهند، ارتباط مستقيم فضاي بالكن با محيط بيرون فضايي ايجاد مي‌كند كه در عين وجود امنيت در خانه خود بنشينيد و و از هواي آزاد لذت ببريد. همچنين خانه‌هاي امروزي اغلب ملزومات و تاسيساتي مانند پكيج يا آبگرمكن دارند كه فضاي بالكن را براي نصب آن اختصاص دادند و كمبود فضا در خانه‌ها باعث شده اغلب فضاي بالكن را براي پهن كردن لباس‌هاي و گذاشتن بند رخت مناسب ببينند.  

اين روزها آلودگي‌هاي شديد هوا و گرد وغبار در همه شهرهاي ايران تمايل به ارتباط با هواي آزاد را كمتر كرده است. در طول سال نيز با گرما يا سرماي بيش از حد مواجهيم كه همين امر باعث شده به چهارديواري خانه پناه بياوريم و از خير منظره بيرون و ديدن درختان و آسمان بگذريم.

ملزومات موجود در بالكن نيز با توجه به ارتباط با فضاي آزاد بيرون از گزند آلودگي و آسيب دور نخواهند ماند. در نهايت با بسياري از خانه‌ها مواجه هستيم كه فضاي بالكن خود را از بين بردند و تنها راه ارتباطي خانه را با بيرون قطع كردند يا عملا فضاي بالكن آنها غير قابل مصرف باقي مانده يا كارايي لازم را ندارد.

فرض كنيد در روز سرد زمستاني پس از يك روز كاري سخت به خانه گرم خود بازگشتيد؛ بارش برف شروع شده و تماشاي برف براي شما لذت‌بخش است. اما سرماي بيرون خستگي توان اين را از شما گرفته كه بيرون از خانه برويد و به تماشاي برف بنشينيد. همه آنچه مي‌خواهيد فضايي وسيع از منظره برف است و نشستن در محيطي كه دماي آن برايتان قابل تحمل باشد و فضايي كه به اندازه خانه‌تان امن باشد. بنشينيد و چاي بنوشيد و بارش برف را تماشا كنيد. شركت شيشه بالكن سهند پيشنهاد شيشه‌هاي تاشو بالكن را به شما ارائه مي‌دهد. سيستمي كه هر زمان بخواهيد آن را جمع كنيد فضا را گرم كنيد و منظره همچنان پيش رويتان باشد.

تجهيزات موجود در بالكن را از آسيب گرما و سرما و آلودگي حفظ كند. موهبت نور خورشيد را به شما هديه دهد فضاي بالكن را به فضايي امن با دماي دلخواه شما تبديل كند، گرد و غبار و آلودگي را از فضاي بالكن به طور كامل دور كند و فضايي آرام و دنج و امن در اختيار شما قرار دهد.

شيشه تاشو بالكن چيست؟

شيشه‌هاي تراس يا شيشه بالكن حائلي شفاف مابين تراس يا بالكن شما و محيط بيرون است. اما سيستم جديد شيشه بالكن تاشو تنها يك پنجره ساده نيست. اين سيستم به شكل آكاردئوني باز و بسته مي‌شود و امكان استفاده كامل از فضاي بيرون را در مواقع نياز براي ساكنان خانه فراهم مي‌آورد. شيوه باز و بسته‌شدن آن به گونه‌اي است كه نظافت بسيار راحت خواهد بود زيرا تمام فضا در دسترس قرار مي‌گيرد.

هر زمان كه هوا دلپذير باشد اين سيستم به شما فرصت استفاده از هوا را خواهد داد. مي‌توانيد به طور كامل آن را باز كنيد و هواي آزاد را تنفس كنيد. بدون آن كه قاب پنجره يا مزاحمي در مسير ديد شما قرار داشته باشد. شركت شيشه بالكن سهند پانل‌هاي شيشه‌هاي تاشو را در عرض ۵۰ تا ۶۰ سانتي‌متري در اختيار مشتريان قرار مي‌دهد و طراحي و اجراي آن با توجه به ابعاد بالكن و شكل خانه و كاملا به سليقه مشتري انجام خواهد شد.

مزاياي استفاده از شيشه بالكن تا شو سهند

شركت شيشه بالكن سهند اعلام كرد: اين مجموعه با كادري متخصص و استفاده از بهترين مواد و ملزومات سعي كرده در زمينه توليد در و پنجره با علم روز دنيا همراه باشد و در عين حال سليقه مشتريان را در نظر بگيرد و طبق آن طراحي مناسب و درخور شان مشتريان ارائه دهد. يراق‌آلات شركت از كشور تركيه وارد شده و مونتاژ آن در ايران انجام مي‌شود.

با توجه به فضاي بالكن و سليقه مشتري پانل‌هاي شيشه‌هاي بالكني تاشو هر كدام با عرض ۵۰-۶۰ سانتي‌متر طراحي شده و تكنسين‌هاي ما، در كم‌ترين زمان و تميزترين شكل ممكن اقدام به نصب آنها مي‌كنند. شيشه‌هاي تاشو سهند ۵۰ تا ۶۰ درصد عايق دما است و تا  ۱۰۰ درصد بالكن شما را از گزند آلودگي و گرد و غبار مصون خواهد داشت. شيشه‌هاي مورد استفاده در اين شركت از شيشه‌هاي ايمن (شيشه سكوريت) است كه در زمان ايجاد هر گونه تنش اعم از تغيير ناگهاني دما، تنش‌هاي فشاري و كششي ناشي از تكان‌هاي شديد مقاومت خوبي نشان خواهد داد و در صورت ضربات بسيار سنگين به شيشه و شكستن آن به گونه‌اي طراحي شده كه ذرات به اطراف پرتاب نشود و آسيبي را به ساكنان وارد نسازد.

كيفيت بسيار بالاي يراق‌آلات و جنس مقاوم شيشه‌ها در كنار تكنسين‌هاي كارآزموده و زبردست و طراحان داخلي كه سليقه شما را با علم طراحي و معماري پيوند مي‌زنند سبب شده شركت شيشه بالكن سهند يكي از شركت‌هاي پيش‌رو در زمينه طراحي  شيشه بالكن ريلي و بالكن‌هاي شيشه‌اي قرار گيرد.

اين شركت با وارادات بهترين مواد از كشور تركيه و مونتاژ آن در ايران و پيگيري علم روز دنيا در زمينه طراحي و اجرا همواره سعي دارد يك گام از ساير شركت‌ها پيش باشد. هنگام نصب پانل‌ها تفاوت را در عملكرد تكنسين‌ها خواهيد ديد. سرعت و دقت در انجام كار بدون وارد آمدن كوچك‌ترين خش و آسيب به پنجره و فضاي اطراف در سريع‌ترين زمان ممكن كاري تميز و درخور شان مشتري را به ارمغان خواهد آورد.

شركت شيشه بالكن سهند با در نظر گرفتن نياز مشتري و پيگيري تكنيك‌هاي نوين بهترين را به مشتريان هديه مي‌دهد.

علاقه‌مندان براي كسب اطلاعات تكميلي مي‌توانند با شماره تلفن‌هاي ۰۲۱۵۶۴۵۱۵۶۹ ، ۰۲۱۴۴۷۳۸۷۳۴ و ۰۹۱۲۷۰۸۶۷۳۱ تماس بگيرند.

مراجعه به وب سايت شيشه بالكن سهند و آشنايي با ديگر محصولات توليدي اين شركت همچون   كابين دوش وآلاچيق شيشه اي ديگر راه ارتباطي اين مجموعه است.

 

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۹:۴۹

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۵:۱۸

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۰:۱۶

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ]