در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
takweb
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۷:۲۸

گلخانه شيشه‌اي

خانه‌هايي سبز با فضايي براي پرورش گل گياه مورد علاقه‌تان، فضايي كه به شما امكان كاشت سبزي و كاشت گل و بوته‌هاي كوتاه را خواهد داد. فضايي در بالكن خانه شما يا حياط مشترك ساكنين يك آپارتمان يا فضاي بدون استفاده پشت‌بام‌ها شما را به خانه‌هاي ايده‌آل و رويايي و سبز نزديك خواهد كرد. براي رسيدن به گلخانه شيشه اي ميتوان از شيشه‌هاي تاشو يا شيشه‌هاي ريلي استفاده كرد. با كمي خلاقيت و به‌كار‌گيري متخصصان و طراحان حرفه‌اي شيشه بالكن سهند مي‌تونيد گلخانه‌اي در بالكن يا گلخانه شيشه‌اي روي سقف خانه خود ايجاد كنيد.

گلخانه شيشه‌اي چيست؟

گلخانه به فضايي بسته يا نيمه بسته اطلاق مي‌شود كه امكان كنترل دما و نور و رطوبت درون آن وجود خواهد داشت. در اين فضاها از پوشش‌هايي استفاده مي‌شود كه امكان گذر نور خورشيد از آنها وجود دارد اما بازتاب نور از فضا خارج نمي‌شود. يكي از بهترين مصالح مورد استفاده براي ايجاد فضاي گلخانه، شيشه است. نور خورشيد پس از عبور از شيشه مقداري از انرژي خود را از دست مي‌دهد و زماني كه به درون فضاي شيشه‌اي راه پيدا مي‌كند و نور بازتاب شده آن انرژي كافي براي عبور از شيشه را نخواهد داشت. در نتيجه فضاي ايجاد شده اصطلاحا گلخانه مي‌شود. در واقع نور محبوس شده خارج نمي‌شود. چنين فضاهايي در فصول سرد در صورتي كه نور خورشيد وجود داشته باشد با حداقل وسايل گرمايشي دماي محيط را به بالا‌ترين مقدار ممكن مي‌رساند. گلخانه شيشه‌اي امكان احداث درون بالكن خانه يا درون حياط و روي سقف خانه‌ها خواهند داشت.

بالكن خانه را گلخانه كنيد

فضاي بالكن ‌آپارتمان‌هاي شهري فضاي بسيار مهمي است كه كم‌تر به آن توجه مي‌شود. فضايي كه مي‌تواند در بالا بردن سلامت رواني خانه تاثير داشته باشد متاسفانه در بسيار از خانه‌ها به انباري تبديل شده. اين شرايط بايد تغيير كند. گلخانه شيشه‌اي در بالكن خانه شما ايده‌اي جسورانه و كاملا عملي و قابل اجراست. كافيست از شيشه هاي ريلي تاشو براي اين منظور استفاده كنيد. از نعمت نور خورشيد در فضاي بسته بالكن استفاده كنيد و هر زمان كه بخواهيد شيشه تاشو بالكن را باز بگذاريد تا هواي تازه در كنار عطر خوش گلها وارد خانه‌هايتان شود.

 

ساخت خانه‌هاي سبز، راهي به سوي توسعه پايدار همگام با محيط زيست

خانه‌هاي سبز، خانه‌هايي كه پيوند با طبيعت را از ياد نبرده‌اند. خانه‌هايي كه در طراحي ‌آنها سعي شده كم‌ترين ضرر به محيط زيست زده شود و در عين حال با ارائه ايده‌هاي خلاقانه محل مسكوني سهمي در تامين نيازهاي روحي و جسمي ساكنين آن ايفا كند. ايده مشاركت مناطق مسكوني در تامين انرژي و بالا بردن فضاي سبز محيط در راستاي بهبود زندگي شهرنشيني در 10 سال گذشته طرفداران فراواني داشته است. واقعيت موجود نيز جوامع شهري را به سمت ايجاد خانه‌هايي با گلخانه‌هاي شيشه‌اي، سيستم تصفيه و استفاده مستقيم از آب خاكستري منازل براي آبياري فضاي سبز، استفاده حداكثري از نور خورشيد و تامين انرژي خانه با استفاده از آبگرمن‌هاي خورشيد پيش بده است. چنين ايده‌هايي خانه‌هاي مسكوني را از حاين نام مجاز نمي باشد . محل‌هايي بي استفاده و بدون منفعت خارج خواهد كرد. مناطق مسكوني شهري نياز به هزاران ارگان و سازمان دارد كه از تامين انرژي گرفته تا ايجاد فضاي سبز و تامين نيازهاي خوراكي شهروندان وابستگي 100 درصدي به اين نهاد‌ها خواهد داشت. افراد در صورتي كه خدمات شهري دريافت نكنند هيچ سازوكاري براي تامين نيازهاي خود ندارند و كاملا وابسته و منفعل هستند. ايده خانه‌هاي سبز اين شرايط را تغيير مي‌دهد به مرور بار تامين آسايش ساكنين و تامين نيازهاي هر چند كوچك اما تاثير گذار ساكنين را بر عهده خواهد گرفت.

چگونه گلخانه شيشه‌اي در بالكن خانه ايجاد كنيم؟

قدم اول تصميم گيري براي استفاده از فضاي گلخانه به منظور پرورش گياهان مورد علاقه شماست. در صورتي كه قصد داريد اين فضا را درون بالكن خانه ايجاد كنيد يكي از جذاب‌ترين ايده‌ها استفاده از شيشه‌ ريلي تاشو بالكن است كه امكان باز و بسته شدن آن به صورت آكاردئوني وجود دارد. ميتوانيد فضاي گلخانه‌اي را با بستن تمامي شيشه‌ها ايجاد كنيد و دماي مورد نياز گياهان خود را  تامين كنيد. گلخانه شيشه‌اي درون حياط مشترك خانه‌ها نيز به راحتي قابل اجراست. اين فضا مي‌تواند محيطي عطرآگين از گياهان خوشبو ايجاد كند و تمامي اعضاي ساختمان از اين فضا لذت ببرند. يكي از مهم‌ترين و متداول‌ترين كاربردهاي گلخانه شيشه‌اي احداث آن بر روي سقف خانه‌هاست. زماني زيادي از همه‌گير شدن رووف‌گاردن در شهرهاي ايران نمي‌گذرد اما همين زمان كافي بوده تا سقف‌هاي بدون استفاده در بسياري از خانه‌ها محلي شود براي گرد‌هم‌آيي‌هايي خانوادگي و گذراندن يك روز بدون استرس و شلوغي درون بهشت خانگي شما. فضاي سبز روف گاردن را مي‌توان با گلخانه شيشه‌اي گسترش داد و محيطي حرفه‌اي‌تر ايجاد كرد.

 

4 مزيت استفاده از گلخانه شيشه‌اي در خانه‌هاي شما

1- ايجاد فضاي سبز اختصاصي و فضاي جداگانه براي گل‌وگياه خانه و كاشت گياهان زينتي

2- ايجاد فضاي سبز براي آرامش روحي و بالابردن روحيه ساكنين خانه

3- فضايي كه امكان رسيدگي بهتر به گياهان و تنطيم آبياري و رطوبت مورد نياز براي آنها را به شما خواهد داد

4- فضايي كه امكان كشت سبزيجات مورد استفاده در خانه را به شما خواهد داد تا از محصولات ارگانيك كاشت خودتان تغذيه كنيد

راهكار ايجاد گلخانه شيشه‌اي درون بالكن

راهكارهاي بسيار زيادي براي احداث گلخانه‌هاي خانگي وجود دارد. ايده‌هايي ساده‌ و كم خرج كه بزرگ‌ترين هدف آنها ايجاد فضايي براي نگه‎داري گل و گياه در فصل زمستان است. اغلب اين فضاها امكان كاربرد ديگري به غير از گلخانه نخواهد داشت و فضايي اختصاصي براي گل و گياه ايجاد خواهد كرد. شركت شيشه بالكن سهند پيشنهاد جذاب تري دارد. شما مي‌توانيد بخشي از خانه خود را به نگه‌داري از گل‌و‌گياه اختصاص دهيد و در عين حال همان محل را تبديل به بالكني منحصر به فرد براي گذراندن اوقات خود در كنار خانواده كنيد. شما مي‌توانيد فضاي درون بالكن خود را به فضايي دلچسب با استفاده از شيشه تاشو ريلي تبديل كنيد كه امكان باز و بسته كردن شيشه‌ها وجود داشته باشد. مي‌توان در چنين فضايي دماي مورد نياز براي كشت هر نوع سبزي و نشاء و گل‌هاي زينتي را فراهم آورد و هر زماني كه بخواهيد شيشه‌ها را بازكنيد و در كنار گل‌هاي زيبايتان از فضاي دل‎‌چسب لذت ببريد. دماي مورد نياز براي رشد گياهان معمولا شما را آزار نخواهد داد. به طور مثال گوجه فرنگي در دماي 25 درجه سانتي گراد رشد خواهد كرد اما دماي 16 درجه نيز گياه را از بين نخواهد برد. بنابراين در روزهاي بهاري و زماني كه هوا ملايم باشد مي‌توانيد همه شيشه‌‌هاي گلخانه خود را بازكنيد و روزهايي كه كمي هوا سردتر است به بازكردن چند تكه از شيشه‌ تاشو ريلي اكتفا كنيد كه سرما به گياهان آسيب نزند. گلخانه شيشه‌اي حال و هواي خانه شما را دگرگون خواهد كرد. كافيست با طراحان ما در شيشه بالكن سهند تماس بگيريد تا در كوتاه‌ترين زمان بهترين طراحي گلخانه شيشه‌اي مخصوص خانه شما انجام شود و شيشه تاشو ريلي با بالاترين كيفيت براي ساخت گلخانه بالكن يا رووف گاردن خانه شما مورد استفاده قرار گيرد.

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۰:۰۵

نكات كليدي درباره قيمت شيشه بالكن

براي ايجاد تغيير در فضاي خانه يكي از مهم‌ترين قسمت‌هاي خانه شما در و پنجره و فضاي بالكن و انباري است. بعلاوه فضاهايي وجود دارد كه شايد به نظر غير قابل استفاده باشد مانند فضاهاي حياط يا آلاچيق يا فضاهاي تراس‌هاي كوچك و پشت بام‌ها. تمامي اين نقاط با كمي دقت و درايت و استفاده از شيشه بالكن مناسب در كنار طراحي شيشه بالكن به صورت اصولي مي‌تواند تغييرات اساسي را در فضاي آپارتمان‌ها و يا خانه‌هاي حياط دار ايجاد كند. اگر تصميم داريد تغييري در شيشه بالكن خانه ايجاد كنيد اولين سوال در مورد قيمت شيشه بالكن است. اغلب محدوديت بودجه، دست شما را براي تغييرات گسترده مي‌بندد و با توجه به تفاوت‌هاي قيمت شيشه بالكن ترديدهاي بسياري براي انتخاب نوع و كيفيت و قيمت شيشه بالكن كه توانايي پرداخت آنرا داريد به وجود مي‌آيد كه در نهايت شما را سردرگم خواهد كرد. بهتر است چند نكته زير را در باره قيمت شيشه بالكن بدانيد.

 

اگر با رقم‌هاي بسيار پايين براي قيمت‌ شيشه بالكن مواجه شديد شك كنيد

در خريد هر نوع وسيله‌اي خصوصا اگر قرار است طولاني مدت و به عنوان بخشي از محل سكونتتان استفاده شود يكي از اشتباهات بزرگ آن است كه به دنبال قيمت‌هاي خيلي پايين باشيد. بازه قيمت براي نصب شيشه بالكن بعلاوه هزينه‌هاي حمل و جابجايي و نصب از 180 هزار تومان شروع ميشود براي هر متر و معمولا قيمت‌هاي بالاتر براي كيفيت‌هاي بالاتر و استحكام يا عملكردهاي بهتر خواهد بود. حال اگر با قيمت خيلي پاييني مواجه شديد كه قيمت شيشه بالكن شما را وسوسه كرده تا با توجه به بودجه‌اي كه در اختيار داريد تغييرات بيشتري اعمال كنيد كافيست چند نكته را بدانيد تا از تصميم عجولانه خود منصرف شويد.

 

در تعيين قيمت شيشه بالكن جنس و كيفيت يراق‌آلات و شيشه حرف اول را مي‌زند

اگر با قيمت‌هاي پايين مواجه شديد بدانيد كه با كيفيت پايين طرف هستيد.  شايد جالب باشد كه بدانيد اغلب شركت‌هايي كه قيمت شيشه بالكن غير  استاندارد به مشتري ارائه مي‌كنند به هيچ عنوان از دستمزد خود براي نصب و طراحي كم نكردند بلكه از يراق‌آلات متفرقه براي نصب استفاده مي‌كنند و اين كار براي مشتري گران تمام مي‌شود. گذشته از نبود خدمات پس از فروش و تخريب‌هاي اساسي پس از مدتي كوتاه كه ضررهاي مالي به حساب مي‌آيد، قيمت شيشه بالكن خيلي پايين نشان از استاندارد نبودن اجزاي در و پنجره دارد و بديهي است كه در و پنجره ناايمن اولين ضربه را به استحكام ساختمان در هنگام بروز هر نوع تنش خواهد زد. متاسفانه افرادي سودجو با ارئه قيمت‌هاي نامتعارف بخشي از مشتريان را به خود جذب مي‌كنند و بر خلاف آنچه تصور مي‌كنيد سودي كه از اين كار برايشان بدست مي‌‌آيد بسيار بيش‌تر از شركت‌هايي است كه از يراق‌آلات با كيفيت استفاده مي‌كنند . زيرا ممكن است شركت‌هاي معتبر براي جذب مشتري تخفيف‌هايي قائل شوند و يا در نحوه پرداخت با مشتري كنار بيايند اما اين تخفيفات را از سود خود كم مي‌كنند و هيچ‌گاه از يراق‌آلات غير استاندارد براي خانه شما استفاده نخواهند كرد. شركت شيشه بالكن سهند سال‌هاست كه خدمات نصب شيشه بالكن در تهران و كرج و بسياري از شهرهاي ايران بر عهده دارد . ما سال‌هاست كه بالاترين كيفيت يراق‌آلات را براي شيشه بالكن وارد كشور مي‌كنيم و در كنار شيشه سكوريت ساخته شده در شركت جام ايمن كه يكي از معتبرترين شركت‌هاي شيشه سازي در خاورميانه است به عنوان متريال اوليه براي ساخت شيشه بالكن و انواع كابين دوشي و آلاچيق شيشه‌اي مورد استفاده قرار مي‌دهيم. تيم تخصصي طراحي و مونتاژ شركت شيشه بالكن سهند از بهترين تكنسين‌هاي ايراني كمك مي‌گيرد تا بهترين خدمات را به شما عزيزان ارائه كند.

 

امنيت ساكنين را فداي قيمت شيشه بالكن نكنيد

سرپناه شما و خانه شما جايي است كه در آن احساس امنيت مي‌كنيد. براي پايين آوردن قيمت شيشه بالكن مي‌توان شيوه طراحي را تغيير داد، شيوه پرداخت را تغيير داد يا حتي مي‌توان از برخي اجزاي تزئيني و قابل حذف براي پايين آوردن قيمت شيشه بالكن استفاده كرد اما به هيچ عنوان نبايد ايمني خانه را با پايين آوردن قيمت به خطر انداخت. خطر پايين آوردن قيمت شيشه بالكن در مورد شيشه‌هاي تاشو بالكني بسيار مشهود است و متاسفانه استفاده از انواع بي كيفيت نيز رواج دارد. مشتريان براي پايين آوردن قيمت شيشه بالكن تاشو ريلي از شركت‌هايي خدمات مي‌گيرند كه از پروفيل‌هاي بسيار بي كيفيت براي پايين آوردن قيمت شيشه بالكن استفاده مي‌كنند كه اين كار جان ساكنين را به خطر مي‌اندازد. خصوصا شيشه بالكن‌هايي كه در برج‌هاي چنديدن طبقه مورد استفاده قرار مي‌گيرد. كوچكترين تنش تخريب گسترده‌اي ايجاد خواهد كرد و حتي بادهاي شديد خصوصا در ارتفاع بالا پروفيل‌هاي بي كيفيت و متفرقه را خم مي‌كند. پروفيل‌هاي مورد استفاده در شركت شيشه بالكن سهند برند تركيه‌اي الواسنو براي انوع شيشه بالكن تاشو است. اين برند از نوع درجه يك بوده و يكي از بهترين برندها در بازار به شمار مي‌آيد. براي تعيين قيمت شيشه بالكن با كارشناسان ما تماس بگيريد. طراحان ما بهترين راه را بر اساس بودجه شما پيش پايتان قرار مي‌دهند و بهترين كيفيت را با كمترين قيمت شيشه بالكن نسبت به نمونه‌هاي مشابه ارائه خواهند داد.

 

در هنگام بررسي قيمت شيشه بالكن گارانتي را فراموش نكنيد

فرض كنيد كه پس از نصب به هر دليل شيشه بالكن شما دچار تخريب شد. هر نوع خط و خش و هرنوع خدشه‌اي كه ايجاد شود و حتي شيشه‌هايي كه به هر دليل دچار شكستگي شود در صورتي كه گارانتي نباشد تمامي هزينه‌هايي كه كرديد به هدر مي‌رود. در واقع جني بي گارانتي مانند پولي است كه هيچ ضمانتي به بازگشتش نداريد. اگر به هر دليل جنس شما آسيب ببيدند نه تنها پولتان را از دست داده‌ايد بلكه بايد براي تعمير آن مجدد و دوبرابر هزينه كنيد. شركت شيشه بالكن سهند گارانتي منحصر به فردي براي مشتريان خود در نظر گرفته. گارانتي معتبر شركت شيشه بالكن سهند شامل تعويض شيشه‌هاي شكسته نيز خواهد شد. به هر دليل شيشه خانه شما شكسته شود كافيست با ما تماس بگيريد تا به رايگان نسبت به تعويض و تعمير آن اقدام كنيم. قيمت شيشه بالكن سهند با توجه به خدمات پس از فروش آن يكي از منصفانه‌ترين رنج قيمت‌هايي است كه در بازار وجود دارد.  به شما پيشنهاد مي‌كنيم كه در بررسي قيمت شيشه بالكن، كيفيت يراق‌آلات و گارانتي و خدمات پس از فروش را نيز در نظر بگيريد.

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۶:۱۳

شهر تهران، پايتخت دود و اتوبان و ساختمان‌هايي به رنگ خاكستري، با نسيم دل‌انگيز روزهاي بهاريش، با پاييز و چنار‌هاي خيابان وليعصرش، با روزهاي وارونه‌گيش و با شب‌هاي رمز‌آلودش كاري كرده كه نه بتوان از آن دل كند و نه مجالي براي نفس كشيدن به ما مي‌دهد. در اين انبوه ساختمان‌ها بي قواره يك دريچه رو به بيرون نعمت است. نعمتي كه بسياري از ساكنين تهران خود را از آن محروم كردند. شيشه بالكن در تهران آنقدرها كه نياز است مورد استفاده قرار نمي‌گيرد. بالكن‌هاي خانه‌ها بدون استفاده رها شده و به انباري تبديل شده. بالكن‌هايي كه با شيشه بالكن  زيبا و كاربردي مي‌شود و خانه را از آلونكي بي روزن نجات خواهد داد.  اغلب شركت‌هاي توليد شيشه بالكن در تهران قرار ندارند و كارخانه‌هاي ساخت و توليد و مونتاژ خود را در شهرهاي ديگر مستقر كردند و تنها در صورت قبول سفارش و بعضا سفارشات عمده اقدام به نصب شيشه بالكن مي‌كنند يا براي انجام پروژه‌هاي محدود قيمت‌هاي بالاتري مي‌دهند كه هزينه‌هاي گزاف حمل‌ونقل و خرج‌هاي اضافي را پوشش دهد. شركت شيشه بالكن سهند جز معدود شركتهايي است كه عمده فعاليت‌ها و كارهاي كارگاهيش را در تهران  انجام مي‌دهد و به همين دليل براي نصب شيشه بالكن در تهران و حومه هزينه‌هاي كمتري صرف خواهد كرد و به تبع آن هزينه‌هاي كم‌تري هم بر دوش مشتري خواهد گذاشت.

 

شيشه بالكن در تهران چاره آلودگي‌و گرد و غبار

شيشه تاشو و شيشه ريلي  دو انتخاب مناسب براي شيشه بالكن در تهران هستند. اين نوع شيشه بالكن در تهران به دليل آلودگي و گرد و غبارهاي هميشگي بايد بيش از اينها مورد توجه باشد زيرا فضاهاي بالكن‌ در معرض انواع آلودگي‌ها قرار دارد و اگر فضا بالكن به شكلي اصولي طراحي نشود مانع از ورود گرد و غبار و حشرات موذي نخواهد بود. به همين دليل است كه شيشه بالكن در تهران به يك ضرورت براي حفاظت از بالكن تبديل شده است. شيشه بالكن سهند افتخار دارد تا تجربيات نصب و راه‌اندازي شيشه بالكن در تهران و شيشه بالكن در كرج و شهريار و حومه را در اختيار همشهريان خود قرار دهد. ما با شناخت محدوديت‌هاي موجود در خانه‌هاي تهران و شناخت ظرفيت‌هاي موجود در اين شهرها بهترين پيشنهاد را به شما ارائه خواهيم داد. كارگاه و دفتر شركت شيشه بالكن سهند در تهران واقع است و نيازي به تامين هزينه حمل و نقل نيست. همچنين گارانتي معتبر شركت در صورت بروز هر گونه مشكل در اسرع وقت خدمات مناسب را به شما ارائه خواهد داد. شركت شيشه بالكن سهند افتخار دارد كه از برندهاي درجه يك يراق‌آلات و شيشه سكوريت در ساخت شيشه بالكن استفاده كند. اين يراق‌آلات از كشور تركيه وارد مي‌شود و كيفيت بسيار مطلوبي دارد. با توجه به اينكه چند ساليست در شهر تهران شاهد طوفان‌هاي يكباره گرد و غبار هستيم كيفيت شيشه بالكن در تهران اهميت بالايي خواهد داشت. زيرا كاهش كيفيت شيشه بالكن در تهران طوفان‌هاي اينچنيني را دوام نمي‌آورد.

 

لزوم استفاده از يراق‌آلات درجه يك براي شيشه بالكن در تهران

همانطور كه گفته شد اين سالها شاهد طوفان‌هايي موسوم به طوفان سرخ و همچنين وزش بادهاي بسيار شديد در تهران هستيم. در اين موارد بالكن خانه بخش آسيب پذيري‌تري خواهد بود و در صورتي كه از شيشه بالكن مناسب استفاده نشود امكان بروز حادثه دور از انتظار نيست. برخي از هموطنان با اولويت قرار دادن قيمت شيشه بالكن و بدون توجه به كيفيت اقدام به نصب شيشه بالكن بي كيفيت مي‌كنند كه تهديد بسيار بزرگي به حساب مي‌آيد. خصوصا در برج‌هاي تهران كه طبقات بالاي آن شدت باد بيش‌تري تحمل مي‌كند يراق‌آلات بي كيفيت خم شده و تخريب به دنبال خواهد داشت. در تعيين قيمت شيشه بالكن پيش از هر چيز بايد ايمني ساكنين مد نظر قرار گيرد. شركت شيشه بالكن سهند براي نصب شيشه بالكن در تهران به دليل حذف هزينه‌هاي اضافي حمل و نقل به طور كلي قيمت شيشه بالكن مناسب‌تري خواهد داشت و در عين حال با استفاده از يراق‌آلات درجه يك در كنار تكنسين‌ها و طراحان حرفه‌اي بهترين خدمات را به شما عزيزان ارائه خواهد داد. با اعتماد به شركت سهند و نصب شيشه بالكن در تهران تا 100 درصد از ورود گرد و غبار و آلودگي به محوطه بالكن خود جلوگيري كنيد.

 

ارائه بهترين شيشه بالكن ريلي تاشو در تهران براي استفاده در رووف گاردن

اين روزها شاهد گسترش استفاده از فضاي پشت بام‌ها در تهران هستيم. تراكم بالاي شهر تهران شهروندان را ناگزير كرده تا براي داشتن فضايي آرام به پشت بام‌ها پناه آورند و چه بهتر كه اين پشت بام پر از گل و گياه باشد. يا حتي بسياري از شهروندان پشت بام را به گلخانه تبديل گرده‌اند. براي ايجاد چنين فضايي ارائه خدمات شيشه بالكن در تهران اهميت پيدا مي‌كند. همكاران ما با كمك‌گرفتن از بهترين طراحان براي رووف گاردن و فضاي گلخانه‌اي، براي خانه شما طراحي‌هاي منحصر به فردي دارند. ما با شناخت فضاهاي متفاوت در تهران پيشنهادات جذابي براي شما داريم كه خانه‌تان را به تفرجگاه شخصي بدل كند. با نصب شيشه بالكن در تهران فضايي ايمن و زيبا و محفوظ خواهيد داشت كه هر زمان اراده كنيد ميتوانيد شيشه‌ها را كنار زده و از هواي پاك لذت ببريد. شب‌ها بر روي پشت بام يا حتي در تراس خانه خود فرصت تماشاي ستارگان را داشته باشيد در عين حال كه فضاي بسته امكان گرمايش مناسب را برايتان فراهم آورده است.

 

 

حفاظت از تاسيسات با استفاده از شيشه بالكن در تهران

اغلب شهرك سازي‌ها در تهران به شيوه‌اي مشابه انجام مي‌شود. استفاده از تاسيسات گرمايشي و سرمايشي و پكيج در بسياري از ساختمان‌هاي شهر تهران در بالكن نصب شده و فضاي بي حفاظ بالكن امكان لطمه به تاسيسات را بيشتر خواهد كرد. استفاده از شيشه بالكن در تهران براي حفاظت از تاسيسات يكي از كارهاي هوشمندانه‌اي است كه براي افزايش عمر و كارآيي اين تاسيسات انجام مي‌شود. شما مي‌توانيد با نصب شيشه بالكن تاشو و يا ريلي هر زمان كه بخواهيد فضا را مجدد باز كنيد و براي مابقي روز شيشه را ببنديد كه تاسيسات شما در امان باشد. بسياري از خانه‌ها در تهران داراي بالكن بسيار كوچكي هستند كه پكيچ در آنها قرار گرفته و تصور مي‌شود اين فضا كارآيي ديگري نداشته باشد. با توجه به محدود بودن فضا نصب شيشه بالكن هزينه زيادي براي شما نخواهد داشت اما در مقابل فضايي جذاب و كاربردي به خانه‌هايتان اضافه خواهد كرد. فضايي كه علاوه بر حفاظت بالكن از هدر رفت انرژي نيز جلوگيري مي‌كند. نصب شيشه بالكن در تهران و ساير شهر‌هاي ايران يكي از راه‌كار مقابله با هدر رفت انرژي است.

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۱:۵۶

شيشه بالكن خانه شما  در صورتي كه امكان جمع شدن يا تاشدن داشته باشد،  مجموعه‌اي از امكانات و فرصت‌ها در اختيارتان قرار خواهد داد. فضايي كه با شيشه بالكن پوشانده شده با فضاي بالكن‌هايي با حفاظ نرده‌ بسيار متفاوت است. حفاظ نرده‌اي بالكن در صورتي كه سراسري باشد عملا هيچ نمايي براي شما باقي نمي‌گذارد. آنچه خواهيد ديد نرده‌هاي بيقواره است. فضاي بالكن از سرما و گرما و صدا و گردوغبار در امان نخواهد بود. در انتخاب حفاظ بالكن كمي دقت كنيد. شما ميتوانيد با استفاده از شيشه بالكن تاشو  يا جمع شو و شيشه بالكن ريلي در خانه تغيير اساسي بدهيد. شيشه بالكن آكاردئوني به شما فرصت استفاده از فضاي بالكن با بالاترين بهروري و بهترين شرايط را خواهد داد. در ادامه 6 مزيت شيشه بالكن تاشو يا شيشه بالكن ريلي را برايتان نام مي‌بريم. مزيتي‌هايي كه شما را قانع خواهد كرد كه شيشه بالكن بهترين انتخاب براي حفاظت بالكن است. بالكن‌هايي كه اين روزها محل نصب تاسيساتي مانند پكيج شده و استفاده از شيشه‌اي براي حفاظت از پكيج كارآيي و عمر دستگاه را افزايش خواهد داد.

1 –  مزيت نصب شيشه بالكن تاشو با هدف حفاظت از پكيج

چند ساليست برخي تاسيسات مورد استفاده در آپارتمان‌ها مانند پكيج و لوله‌كشي‌هاي مربوط به آن يا در برخي موارد كولر يا باربيكيو در بالكن نصب مي‌شود. ساختمان‌هاي اين روزها خصوصا آپارتمان‌ها از فضاي بالكن براي نصب پكيج استفاده مي‌كنند. دليل انتخاب فضاي بالكن براي نصب پكيج تعاملي است كه با هواي بيرون دارد و احتمال خطر را كاهش خواهد داد. ارتباط نزديك پكيج با فضاي بيررون باعث خواهد شد تا نيازي به وجود دودكش نباشد اما نصب پكيج در هواي آزاد معايب خود را دارد.با حفاظت از بالكن مي‌توانيد اين معايب را پوشش دهيد. اولين نيازي كه درون بالكن‌هايي با تاسيسات لوله‌كشي و پكيج و ... حس مي‌شود استفاده از  شيشه‌اي براي حفاظت از پكيج است. مزيت شيشه بالكن آن است كه پكيج و لوله‌كشي همراه آنرا از سرما زدگي حفظ خواهد كرد. وجود شيشه‌اي براي حفاظت از پكيج به شما كمك مي‌كند تا در سرماي زير صفر درجه نگران يخ زدن لوله‌ها نباشيد. در صورتي در يك بازه زماني مشخص از پكيج استفاده نكنيد و سرما به زير صفر درجه برسد به احتمال زياد يخ‌زدگي لوله‌ها و داخل دستگاه مشكل‌ساز خواهد بود و براي راه‌اندازي پكيج به تعميركار احتياج خواهيد داشت. مزيت شيشه بالكن آن است كه از يخ زدگي‌لوله‌هاي پكيج و خود دستگاه و تخريب اجزاي آن جلوگيري خواهد كرد. بعلاوه تابش مستقيم آفتاب نيز در دماهاي بالا ممكن است مشكل ساز شود. مزيت شيشه بالكن تاشو در راستاي ايجاد حرارتي به شما كمك خواهد كرد تا تخريبي متوجه تاسيسات نصب شده در بالكن شود. علاوه بر تغيير دما، گرد و خاك و حشرات موزي مي‌تواند به مجموعه تاسيسات نصب شده در بالكن آسيب برساند. مزيت شيشه بالكن آن است كه 100 درصد عايق گرد و غبار بوده و مانع ورود حشرات موزي خواهد شد. شركت شيشه باكن سهند افتخار دارد شيشه‌اي براي حفاظت از پكيج نصب شده در بالكن ارائه كند تا حفاظت از بالكن به بهترين شكل انجام شود وهزينه تعميرات پكيج يابد.

 

2-  با استفاده از تراس شيشه‌اي هيچ مانعي بين شما و منظره بيرون وجود نخواهد داشت

ديگر مزيت شيشه بالكن تاشو منظره‌اي است كه به شما هديه مي‌دهد. هيچ مانعي در برابر ديد ايجاد نخواهد كرد. زيرا پانل‌هايي كه زمان نصب شيشه‌هاي تاشو بالكن و تراس استفاده مي‌شود هيچ ستون يا اضافاتي در جلوي ديد شما نخواهد داشت. شركت شيشه بالكن سهند افتخار دارد تا با كيفيت‌ترين پانل‌ها را از كشور تركيه وارد كند و كار طراحي و مونتاژ را در ايران و به دست متخصصان با تجربه پيش ببرد. نصب شيشه تاشو بالكن و تراس را به ما بسپاريد. ايده داشتن منظره‌اي بي انتها و بدون مانع مدت‌ها آرزويي براي ساكنان آپارتمان‌ها بود اما امروزه مي‌توانيد پرده شيشه‌اي داشته باشيد كه هيچ مانعي جلوي ديد شما ايجاد نكند. مزيت شيشه تاشو ريلي در بالكن  و تراس و ايوان خانه‌هاي شما آن است كه بر خلاف ساير روش‌ها امنيت و حفاظت بالكن براي ساكنان خانه ايجاد خواهد شد اما در عين حال پرده شيشه‌اي مانعي براي خيره شده شما به منظره روبرو نخواهد بود.

3- حفاظت بالكن با استفاده از شيشه بالكن تاشو

مزيت شيشه بالكن سكوريت بر كسي پوشيده نيست. شيشه ايمن يا شيشه سكوريت، به انواعي از شيشه‌ها گفته مي‌شد كه مقاومت بالايي در برابر تنش‌هاي ايجاد شده اعم از تنش‌هاي حرارتي و يا ضربه‌اي خواهند داشت. در عين‌حال اگر شرايط طوري باشد كه ضربه به شيشه ابعث شكستن آن شود به هيچ عنوان آسيبي به ساكنين وارد نمي‌شود. در واقع نقطه ضعف شيشه‌هاي معمولي آسيب‌پذيري آنهاست كه در مزيت شيشه بالكن سكوريت بالكن آن است كه در كنار حفاظت از بالكن ايمني ساكنين را نيز در نظر خواهد داشت. شيشه‌ تاشو بالكن مورد استفاده در شركت شيشه بالكن سهند درجه يك فلوت سوپر كليير ميباشد كه در كارخانه شيشه سكوريت جام ايمن(بزرگترين كارخانه شيشه سكوريت در ايران) سكوريت ميشود. تمامي شيشه‌ها داراي علامت استاندارد بوده و از نوع درجه يك ميباشد.

 

4- در يك چشم به هم زدن پرده شيشه‌اي بالكن خود را كنار بزنيد!

مزيت شيشه بالكن جمع‌شوآن است كه در يك چشم به هم زدن متناسب با نياز شما كاملا بسته يا كاملا باز مي‌شود.. مي‌توانيد همانطور كه پرده خانه را باز و بسته مي‌كنيد حتي ساده‌تر از آن شيشه جمع‌شو را كاملا باز كنيد يا كاملا ببنديد. اين مزيت شيشه بالكن كركره‌اي به شما كمك مي‌كند حفاظت بالكن به طور كامل انجام شود و در عين حال هر موقع بخواهيد كاملا كنار برود.  با شيشه جمع‌شو مي‌توانيد بالكن بند ايمن، زيبا و كاربردي در خانه ايجاد كنيد تا هر زماني كه اراده كنيد مانند پرده شيشه‌اي كاملا باز شود و فضاي بي انتها در اختيار شما قرار گيرد.

5- از گزند گرد غبار و حشرات موزي در امان باشيد

تراس شيشه‌اي يا بالكن شيشه‌اي خانه شما تا 100 درصد از عبور هر نوع حشره و گرد و غباري جلوگيري خواهد كرد. حفاظت بالكن با استفاده از بالكن بند شيشه‌اي به شما امكان مي‌دهد كه مدتي كه به مسافرت رفته‌ايد هيچ دغدغه‌اي از نظر حفاظت بالكن و تاسيسات آن نداشته باشيد. شيشه‌اي براي حفاظت از پكيج شما وجود خواهد داشت كه كاملا ايمن است و فضا را از گزند هر نوع آلاينده و حشره‌اي در امان نگاه خواهد داشت.

6- مزيت شيشه بالكن در كاهش هدر رفت انرژي و حفظ سرمايه شما

مزيت شيشه بالكن تاشو در كاهش هدررفت انرژي باعث حفظ سرمايه شماست. شيشه بالكن سهند افتخار دارد كه پانل‌هايي از شيشه تاشو بالكن در اختيار هموطنان بگذارد كه بالاترين ميزان عايق حرارتي براي خانه‌هاي شما به ارمغان آورد. استفاده از بالكن بند شيشه‌اي مي‌تواند هزينه‌هاي انرژي شما را به شدت كم كند.

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۷:۰۲

 

برا ي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۰:۱۴

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۵:۵۴

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۱:۱۸

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۷:۰۷

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۰۳:۲۶

 

براي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ]