در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
takweb
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۳:۰۵

 

پس از انقلاب صنعتي در جهان انفجاري در توليدات و صنعت پديد آمد و جهان شروع به مصرف سرسام‌آور سوخت‌هاي فسيلي كرد. سوخت‌هايي كه همه مي‌دانستند رو به پايان است و امروزه در وضعيتي قرار داريم كه اتمام اين سوخت آنچنان دور از انتظارمان نيست. بعلاوه حجم بالاي استفاده از سوخت و انرژي پديده گلخانه‌اي زمين را تشديد كرده كه گرمايش زمين تغييرات هولناك آب و هوايي را در پي خواهد داشت. علاوه بر همه اينها ايجاد آلودگي نيز از پيامدهاي استفاده بي‌رويه از سوختهاي فسيلي است. حدود 20 سال است كه بالا رفتن قيمت سوخت و انرژي مردم كشورهاي پيشرفته را به فكر استفاده از منابع كم مصرف و ايجاد عايق در منازل خود كرده. يكي از اولين دستورالعمل‌ها براي ايجاد عايق حرارتي و برودتي درمنازل مربوط به كشور آلمان است كه در سال 1969 تدوين شده و هر 5 سال يكبار بر اساس تكنولوژي روز تجديد شده اشت. درپديده ساخت و ساز در سال‌هاي اخير يكي از مهم‌ترين فاكتوها در ساخت و انتخاب مصالح، ايجاد عايق مناسب حرارتي و برودتي در منازل است. هزينه‌اي مضاعف  كه بر دوش ساكنين گذاشته مي‌شود اما با كاهش مصرف انرژي، اين هزينه به سرعت جبران خواهد شد.در اين مقاله سعي شده به تاثير شيشه بالكن بر كاهش مصرف انرژي پرداخته شود.

 

پنجره‌ها مقصر اتلاف انرژي
با توجه به مطالعات صورت گرفته يكي از بخش‌هاي تعيين كننده در منازل كه مقصر اصلي اتلاف انرژي خواهد بود در و پنجره‌ها و درزهاي آنهاست. در واقع تنها جنس شيشه نيست كه حجم بالايي از انتقال حرارتي را سبب مي‌شود بلكه بي نظمي در نصب و مشكلات قاب و پانل و تجهيزات جانبي نيز سبب شده مقدار قابل توجهي از انرژي تلف شود. بر اساس مطالعات انجام شده 15 تا 30 درصد اتلاف انرژي از پنجرهاست. تصور كنيد خانه شما بالكني بزرگ با پنجره‌هاي وسيع داشته باشد. آنگاه اتلاف انرژي شما حتي تا 50 درصد از شيشه نيز دور از انتظار نخواهد بود. با وجود منابع گسترده سوخت در ايران متاسفانه بحث صرفه جويي انرژي توسط مردم آنچنان كه بايد جدي گرفته نمي‌شود. تا اينكه قيمت گاز و برق مصرفي در سال‌هاي اخير افزايش پيدا كرد و مشتريان پر مصرف را ملزم به پرداخت پول بيشتر با توجه به مصرف به صورت پلكاني شده‌اند. دستورالعمل ملي ساخت و ساز در مبحث 19 سازندگان خانه‌ها را ملزم كرده است كه از بيشترين عايق ممكن براي مصالح ساختمان و در و پنجره‌ها استفاده كنند.

 

استفاده از شيشه بالكن با كيفيت از اتلاف انرژي مي‌كاهد
در سال‌هاي اخير با توجه به تغيير در شكل بالكن‌ها و تراس‌هاي ساختمان وسعت استفاده از شيشه بالكن افزايش يافته. بر همين اساس مسائلي مانند ايمني شيشه‌ها و عايق گرما و سرما و صوت نيز بيشتر مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از شيشه‌هاي سكوريت در بالكن‌ها براي تامين امنيت اجتناب ناپذير است اما چاره ايجاد عايق در شيشه‌بالكن، استفاده از شيشه‌هاي دوجداره و عايق گرما و سرما است. شركت شيشه بالكن سهند در ساخت شيشه‌هاي بالكن خود از شيشه‌هاي سكوريت 6 ميل استفاده مي‌كند تا بالاترين ميزان عايق را در سطح وسيع شيشه‌هاي بالكن به شما هديه دهد. ايجاد عايق مناسب در خانه به ميزان قابل توجهي از مصرف انرژي براي گرمايش يا سرمايش خانه مي‌كاهد. شركت شيشه بالكن سهند به جرات ادعا مي‌كند كه شيشه‌هاي مصرفي و پانل‌هاي استاندارد آن مي‌تواند تا 60 درصد از اتلاف انرژي نسبت به نمونه‌هاي مشابه بكاهد. اين شركت وارد كننده يراقالات پنجره از كشور تركيه است و كار مونتاژ، طراحي و نصب آنها را با دقت و استفاده از متخصصان مجرب بر عهده دارد. پانل‌ها و ملزومات با كيفيت و استفاده از تكنولوژي روز دنيا بالاترين كيفيت را ارائه مي‌دهد كه در كنار كاربرد آسان هزينه‌هاي اضافي را نيز به شما برمي‌گرداند.

تصور كنيد خانواده‌اي 4 نفره هستيد و از مشتركان پر مصرف گاز كه ماهيانه مبلغ قابل توجهي را هزينه مصرف گاز براي خانتان مي‌كنيد يا در صورت استفاده از سيستم‌هاي برقي به همين ميزان پول برق مي‌دهيد. با توجه به تاثير 40 درصدي پنجره در اتلاف انرژي در صورتي كه از پنجره‌هاي وسيعي در خانه استفاده ميكنيد در صورت استفاده از سيستم شيشه بالكن سهند حدود 30 تا 50 درصد از ميزان اتلاف انرژي در خانه شما كاسته خواهد شد. با توجه به افزايش قيمت تصاعدي مشتركان پر مصرف كاهش قابل توجهي در پرداختي ماهيانه شما به وجود مي‌آيد تا پايان سال مقدار قابل محاسبه‌اي از هزينه‌ها براي شما صرفه جويي ميشود. در واقع استفاده از شيشه بالكن سهند هزينه‌اي است كه در نهايت به جيب شما برگردانده مي‌شود. علاوه بر آنكه مصرف بالاي انرژي خيانتي است در حق نسل‌هاي آينده و تخريب محيط زيست را به دنبال خواهد داشت و وظيفه هر خانواده‌اي است كه به اين امر توجه ويژه نشان دهد.  نصب شيشه بالكن سهند به شما امكان مي‌دهد با صرف انرژي كمتر و در مدت كوتاه‌تري محيط مورد نظر خود را گرم كنيد و فضايي دلنشين را براي خانه خود ايجاد كنيد.

مزيت ديگري كه استفاده از شيشه‌هاي با كيفيت سهند دارد ايجاد عايق صوتي است. آلودگي‌هاي صوتي اين روزها آنقدر آزار دهنده شده كه افراد كيلومترها از شهر دور مي‌شوند تا لحظه‌اي سكوت را تجربه كنند. هر چه بالكن وسيعتر و شيشه‌هاي بزرگتري داشته باشيد سر و صداهاي آزار دهنده محيط بيرون بيش‌تر به داخل نفوذ مي‌كند مگر آنكه از شيشه‌هاي با كيفيت استفاده كنيد. كيفيت بالاي پانل‌هاي شركت شيشه بالكن سهند از لحظه نصب خود را نشان مي‌دهد و زماني كه همه پنجره‌ها را مي‌بنديد همان لحظه كاهش آلودگي‌هاي صوتي را شاهد خواهيد بود. خانه‌هاي امروزي آنقدر متراكم در تودرتو ساخته شده كه اگر كودكان دو خانواده در محيط بيرون مشغول بازي كردن باشند ديگر امكان ندارد كه از صداي آنها امكان استراحت براي شما به وجود بيايد. صداي ساخت و ساز و صداي ماشين‌ها آرامش روان و ذهن شما را به هم خواهد ريخت و سلامت روحي را به خطر مي‌اندازد.  شيشه بالكن سهند با استفاده از شيشه‌هاي ايمن و پانل‌هاي با كيفيت اين امكان را به شما مي‌دهد تا بيش‌ترين ميزان عايق صوتي را تجربه كنيد و آرامش و سكوت به خانه‌هاي شما بازگردد.

انتخاب هوشمندانه مشتريان براي نصب شيشه‌هاي بالكن و تراس سهند افتخار ماست و ما متعهد خواهيم شد كه بالاترين كيفيت را براي شما تامين كنيم.

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۷:۱۸

امروزه با پيشرفت صنعت ساختمان سازي و طراحي داخلي و طراحي شهري وسعت استفاده از انواع شيشه بسيار زياد شده و ايمني شيشه‌هاي مصرفي مورد توجه قرار گرفته. آنچه از شيشه در ذهن افراد جاي گرفته مصالحي از ساختمان است كه در صورت ايجاد تنش به سرعت شكسته خواهد شد. اما امروزه انواعي از شيشه‌ها توليد مي‌شود كه مقاومت قابل توجهي در برابر انواع تنش دارد و  حتي در مواردي عملكردي ايمن‌تر از انواع مصالح ساختماني خواهد داشت. تصور كنيد در ايستگاه اتوبوس نشسته‌ايد و در اثر برخورد جسمي سخت شيشه مورد استفاده در ايستگاه اتوبوس مي‌شكند. شدت ضربه نيز به نحوي است كه شكستن شيشه اجتناب ناپذير است.

 


در اين موقعيت ايمني مسافران در ايستگاه اولويت است. سوال اينجاست كه آيا شكسته شدن شيشه آسيبي به مسافران وارد خواهد كرد؟ در بحث شيشه‌هاي ايمن سعي شده به اين نكات توجه شود. در واقع در درجه اول مقاومت شيشه در برابر ضربات و انواع تنش‌ها بالا رود، در مرحله بعدي در صورت شكسته شدن شيشه به نحوي اين اتفاق بيوفتند كه ذرات توليد شده در اثر آن آسيبي به افراد وارد نكند، در ادامه به بحث زيبايي، انواع كاربردهاي و مطابقت شيشه با محيط بيرون توجه شده است. تنش‌ها تنها به ضربه محدود نمي‌شود. كابين‌هاي دوشي و شيشه‌هاي مورد استفاده در حمام يكي از خطرناك‌ترين موقعيت‌ها را تجربه مي‌كند زيرا تغيير دما با سرعت و شدت اتفاق مي‌افتد و قسمت داخلي و بيروني شيشه دو دماي متفاوت را تجربه مي‌كند و از آن مهم‌تر كابين دوشي در مجاورت مستقيم افراد قرار مي‌گيرد. كوچكترين تخريب نا ايمن اين نوع شيشه‌ها جان انسان را به خطر مي‌اندازد.

 

شيشه سكوريت چگونه توليد مي‌شود؟
بايد توجه داشت كه فرآيند سكوريت كردن شيشه براي انواع شيشه‌ها قابل اجراست. اين روند يك عمليات حرارتي است كه جام شيشه را با حرارتي يكنواخت در دماي بالاي 700 درجه سانتي گراد تحت تاثير قرار مي‌دهد. شيوه‌اي كه در ايمن سازي به كار مي‌رود بالا بردن يكنواخت دماي شيشه و سرد كردن لايه بيروني شيشه با سرعت بالا است. اين اتفاق باعث خواهد شد لايه بيروني شيشه به سرعت سرد شود و لايه دروني شيشه زمان بيشتري براي سرد شدن نياز داشته باشد. همين روش باعث استحكام شيشه مي‌شود. زماني كه سطح شيشه سريع‌تر از قسمت بيروني آن سرد شود تنش‌هاي دائمي را درون شيشه ايجاد مي‌شود كه استحكام آن را بالا خواهد برد. براي اين كار از دو نوع كوره استفاده مي‌شود. هدف ايمن سازي شيشه‌ها كاهش تهديد در زمان تخريب است. پيش از شروع فرآيند بايد شيشه را به قطعات مورد نظر برش داد. هر گونه تغيير تحول با دستگاه بايد پيش از ايمن سازي انجام شود. براي ايجاد شيشه‌هاي مقاوم ابتدا آنها را در كوره گرم كنند. درجه حرارت پيشنهادي در اين مرحله 600 درجه است. سپس شيشه گرم شده در مجاورت موجي از هواي خنك در مدت 3 تا 10 ثانيه خنك مي‌شود. در نتيجه در سطوح كوچك ابتداي كار تنش‌هاي كششي ايجاد خواهد شد. به دليل نوع فرآيند سرد سازي تنشهاي سطحي به صورت فشرده باقي ميماند در حاين نام مجاز نمي باشد .ي كه هسته مركزي تنش‌هاي كششي را جبران ميكند. منطقه تنش حدود 60 درصد از سطح مقطع شيشه را شامل ميشود . استرس‌هاي سطحي قدرت شيشه را افزايش مي‌دهد. به اين ترتيب مي‌توان  شيشه‌هايي ايمن را ايجاد كرد.

پس از فرايند مقاوم سازي، شيشه هاي سكوريت،  مقاومت بيشتري نسبت به استرس هاي حرارتي و شوك حرارتي دارند و تنش خمشي و كششي را شاهد خواهد بود. با اين حال برخي ويژگي‌ها بدون تغيير باقي مي مانند؛ ويژگي‌هايي مانند  رنگ ، وضوح ، تركيب شيميايي ، انتقال نور ، سختي ، گرانش ، ضريب انبساط ، نقطه ضعف، ، هدايت حرارتي، ، قابليت انتقال انرژي خورشيدي.

 

 
انوع شيشه سكوريت
در ساخت شيشه‌هاي ايمن 4 رويكرد مشخص وجود دارد كه شامل شيشه‌هاي مقاوم يا سخت ،شيشه‌هاي لمينت، شيشه‌هاي تقويت‌شده مشبك ، شيشه‌هاي تزئيني است. شيشه‌هاي تقويت شده مشبك توسط فرانك شومن اختراع شد. شيشه لمينت نيز در سال 1903 توسط شيميدان فرانسوي «ادوارد بنياددوس» (1930-1878) اختراع شد. از اين 4 رويكرد به صورت تركيبي نيز استفاده مي‌شود. پركاربردترين نوع شيشه‌هاي سكوريت در رويكرد شيشه‌هاي مقاوم قابل مشاهده است.

 

شيشه‌هاي مقاوم
شيشه‌هاي مقاوم يا شيشه‌هاي سخت از پركاربردترين انواع شيشه‌هاي سكوريت هستند. با تغييرات حرارتي و شيميايي در ماهيت اين شيشه‌ها ظرفيت خمش بيروني افزايش يافته و تنش دروني بالا ميرود. همين تنش‌هاست كه باعث مي‌شود زمان شكسته شدن شكاف‌هاي كوچي در داخل شيشه ايجاد شود و به جاي جدا شدن از شيشه در داخل خود فرو ريزد و تكه‌هاي آن به كسي آسيب نرساند. با توجه به ماهيت آن كاربرد‌هاي متفاوتي براي اين شيشه‌ها قابل ذكر است. از اين نوع شيشه سكوريت در ساخت در و پنجره، درب‌هاي دوشي ، تراس‌هاي شيشه‌اي، بالكن‌هاي شيشه‌اي، سيني يخچال، نمايشگرهاي موبايل، شيشه‌هاي مناسب غواصي و انواع ماسك‌ها و وسايل آشپزخانه مورد استفاده قرار گرفته است. از سال 1977 قانون فدرال در آمريكا سازندگان محوطه حمام را موظف كرده كه كابين دوشي و تجهيزات شيشه‌اي حمام را با استفاده از شيشه‌هاي سكوريت سخت بسازند.

 
خواص شيشه‌هاي سكوريت سخت 
يكي  از رايج‌ترين كاربردهاي اين نوع از شيشه در اتومبيل است. حتما به نحوه شكست آن دقت كرده‌ايد. در زمان شكست قطعات شيشه آسيبي به سرنشينان وارد نخواهد كرد. پس مي‌توان گفت شيشه هاي سخت از لحاظ فيزيكي و گرمايشي قويتر از شيشه معمولي است. براي شيشه سخت، استرس فشاري بر روي سطح شيشه بايد حداقل 69 مگاپاسكال (10،000 psi) باشد. براي اينكه شيشه ايمن داشته باشيم، تنش فشاري سطح بايد بيش از 100 مگاپاسكال (15،000 psi) باشد. پيامد افزايش استرس سطح در صورت شكست، نوع شكست دايره‌اي شكل شيشه است. اين ويژگي باعث مي شود شيشه‌هاي سخت براي كاربرد هاي مقاوم در برابر فشار و انفجار ايمن باشد.

 
موارد استفاده از شيشه سكوريت سخت
دستورالعمل‌هاي ايمني سخت‌گيرانه‌اي براي استفاده شيشه سكوريت در پنجره‌هاي اتومبيل‌ها و وسايل حمل و نقل عمومي و مترو وجو دارد كه ايمن‌ترين انواع اين شيشه‌ها را در اين كاربردها مي‌طلبد. علاوه بر ضربه، اين شيشه‌ها بايد در برابر تغييرات حرارتي بسيار شديد در طول سال نيز آسيب نبيند. از ضربات بسيار سنگين تا ضربات تيز و كوچك را دوام بياورد و در صورت شكست به مسافران آسيب نزند. ساير كاربردهاي اين نوع شيشه براي درهاي بالكن، امكانات ورزشي، استخرهاي شنا، درب هاي دوشي و حمام نمايشگاه ها و به عنوان مصالح ساختمان سازي خواهد بود.

 
كاربرد شيشه سكوريت سخت در ساختمان ها و سازه ها
شيشه هاي ضخيم نيز در ساختمان ها براي مجموعه هاي بدون قاب (مانند درهاي شيشه اي بدون قاب)، زمان بارگذاري سازه و هر شرايطي كه در صورت ايجاد تنش انسان را به خطر مي اندازد، مورد استفاده قرار مي گيرد. شيشه هاي تقويت شده مي توانند از سه تا هفت برابر قوي تر از شيشه‌هاي حرارتي باشند. دستورالعمل‌هاي ساختمان در ايالات متحده نياز به شيشه هاي سخت يا چند لايه در چندين موقعيت از جمله در مواجه با نور ماورابنفش،  در نزديكي درب ها و راه پله ها، پنجره هاي بزرگ، پنجره‌هاي نزديك به كف ، درب كشويي، آسانسور، پانل هاي دسترسي به آتش نشاني و نزديك استخرها را اجباري اعلام كرده.

 
استفاده خانگي
شيشه سخت در دكوراسيون خانه‌ها نيز كاربرد دارد. برخي از وسايل خانگي و لوازم خانگي معمولي كه از شيشه هاي ضخيم استفاده مي كنند شامل: درب هاي بدون درز، تخت شيشه اي، قفسه هاي شيشه اي، شيشه كابينت و شيشه شومينه .

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۹:۰۷

 

فرض كنيد در  روز سرد زمستاني پس از يك روز كاري سخت به خانه گرم خود بازگشتيد. بارش برف شروع شده و تماشاي برف براي شما لذت بخش است. اما سرماي بيرون خستگي توان اين را از شما گرفته كه بيرون از خانه برويد و به تماشاي برف بنشينيد. همه آنچه ميخواهيد فضايي وسيع از منظره برف است و نشستن در محيطي كه دماي آن برايتان قابل تحمل باشد و فضايي كه به اندازه خانه‌تان امن باشد. بنشينيد و چاي بنوشيد و بارش برف را تماشا كنيد اما گاهي ديدن اين منظره شبيه يك روياست چرا كه اين روزها آلودگي‌هاي شديد هوا و گرد وغبار در همه شهرهاي ايران تمايل به ارتباط با هواي آزاد را كم تر كرده و در طول سال نيز با گرما يا سرماي بيش از حد مواجهيم كه همين امر باعث شده به چهار ديواري خانه پناه بياوريم و از خير منظره بيرون و ديدن درختان و آسمان بگذريم. بعلاوه ملزومات موجود در بالكن نيز با توجه به ارتباط با فضاي آزاد بيرون از گزند آلودگي و آسيب دور نخواهند ماند. در نهايت با بسياري از خانه‌ها مواجه هستيم كه فضاي بالكن خود را از بين بردند و تنها راه ارتباطي خانه را با بيرون قطع كردند يا عملا فضاي بالكن آنها غير قابل مصرف باقي ماننده يا كارايي لازم را ندارد. تحقق روياي شما كار ماست.  شركت شيشه بالكن سهند پيشنهاد شيشه‌هاي تاشو بالكن را به شما ارائه مي‌دهد. سيستمي كه هر زمان بخواهيد آن را جمع كنيد فضا را گرم كنيد و منظره همچنان پيش رويتان باشد. داشتن يك بالكن شيشه اي با شيشه هاي تاشو كه در روزهاي بهاري كاملا جمع شود تا عطر گلها و نسيم خنك را از دست ندهيد. روزهاي پر از دود و گرد غبار كاملا بسته شود تا از گزند آلودگي در امان بمانيد. تجهيزات موجود در بالكن را از آسيب گرما و سرما و آلودگي حفظ كند. موهبت نور خورشيد را به شما هديه دهد فضاي بالكن را به فضايي امن با دماي دلخواه شما تبديل كند، گرد و غبار و آلودگي را از فضاي بالكن به طور كامل دور كند و فاضايي آرام و دنج و امن در اختيار شما قرار دهد.

 

 

 
شيشه تاشو بالكن چيست؟
شيشه هاي تراس يا شيشه‌هاي بالكن حائلي شفاف مابين تراس يا بالكن شما و محيط بيرون است. اما سيستم جديد شيشه بالكن تاشو تنها يك پنجره ساده نيست. اين سيستم به شكل آكاردئوني باز و بسته مي‌شود و امكان استفاده كامل از فضاي بيرون را در مواقع نياز براي ساكنين خانه فرهم مي‌آورد. شيوه باز و بسته شدن آن به گونه‌اي است كه نظافت بسيار راحت خواهد بود زيرا تمام فضا در دسترس قرار مي‌گيرد. هر زمان كه هوا دلپذير باشد اين سيستم به شما فرصت استفاده از هوا را خواهد داد. مي‌توانيد به طور كامل آنرا باز كنيد و هواي آزاد را تنفس كنيد. بدون آنكه قاب پنجره يا مزاحمي در مسيري ديد شما قرار داشته باشد. شركت شيشه بالكن سهند پانل‌هاي شيشه‌هاي تاشو را در عرض 50 تا 60 سانتي‌متري در اختيار مشتريان قرار مي‌دهد و طراحي و اجراي آن با توجه به ابعاد بالكن و شكل خانه و كاملا به سليقه مشتري انجام خواهد شد. 

 

 

مزاياي استفاده از شيشه بالكن تاشو سهند
شركت شيشه بالكن سهند با كادري متخصص و استفاده از بهترين مواد و ملزومات سعي كرده در زمينه توليد در و پنجره با علم روز دنيا همراه باشد و در عين حال سليقه مشتريان را در نظر بگيرد و طبق آن طراحي مناسب و درخور شًان مشتريان ارائه دهد. يراقالات شركت از كشور تركيه وارد شده و مونتاژ آن در ايران انجام مي‌شود. با توجه به فضاي بالكن و سليقه مشتري پانل‌هاي شيشه‌هاي بالكني تاشو هر كدام با عرض 50-60 سانتي‌متر طراحي شده و تكنسين‌هاي ما در كم‌ترين زمان و تميزترين شكل ممكن اقدام به نصب آنها مي‌كنند. شيشه‌هاي تاشو سهند 50 تا 60 درصد عايق دما است و تا  100 درصد بالكن شما را از گزند آلودگي و گرد و غبار مصون خواهد داشت. شيشه‌هاي مورد استفاده در اين شركت از شيشه‌هاي ايمن (شيشه‌هاي سكوريت) است كه در زمان ايجاد هر گونه تنش اعم از تغيير ناگهاني دما، تنش‌هاي فشاري و كششي ناشي از تكان‌هاي شديد مقاومت خوبي نشان خواهد داد و در صورت ضربات بسيار سنگين به شيشه و شكستن آن به گونه‌اي طراحي شده كه ذرات به اطراف پرتاب نشود و آسيبي را به ساكنين وارد نسازد. كيفيت بسيار بالاي يراقالات و جنس مقاوم شيشه‌ها در كنار تكنسين‌هاي كارآزموده و زبردست و طراحان داخلي كه سليقه شما را با علم طراحي و معماري پيوند مي‌زنند سبب شده شركت شيشه بالكن سهند يكي از شركت‌هاي پيشرو در زمينه طراحي  سيستم‌هاي ريلي تاشو و بالكن‌هاي شيشه‌اي قرار گيرد. شركت ما با وارادات بهترين مواد از كشور تركيه و مونتاژ آن در ايران و پيگيري علم روز دنيا در زمينه طراحي و اجرا همواره  سعي دارد يك گام از ساير شركت‌ها پيش باشد. هنگام نصب پانل‌ها تفاوت را در عملكرد تكنسين‌ها خواهيد ديد. سرعت و دقت در انجام كار بدون وارد آمدن كوچكترين خش و آسيب به پنجره و فضاي اطراف در سريعترين زمان ممكن كاري تميز و درخور شان مشتري را به ارمغان خواهد آورد. تنها كافيست براي دستيابي به فضاي رويايي خود با ما تماس بگيريد. در سريعترين زمان طراحان ما نياز و سليقه شما را با علم خود پيوند زده و متخصصان ما بهترين مواد را به كار مي‌گيرند و تكنسيسن‌هاي ما اقدام به نصب پنجره‌هاي دلخواهتان خواند كرد. شركت شيشه بالكن سهند افتخار دارد با در نظر گرفتن نياز مشتري و پيگيري تكنيك‌هاي نوين بهترين را به شما هديه دهد.

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۴:۳۴

تراس يا بهار خواب از قدميترين اجزاي معماري سنتي ايراني است و با وجود آنكه شيوه احداث آنها اين روزها تغييراتي داشته اما هدف از ايجاد آن فضايي غير مسقف است كه تا حدودي آسمان را ببيند، فضايي كه اغلب بالاتر از كف حياط يا فضاي بيرون است و حداقل سه طرف آن رو به فضاي بيرون باز است. در قديم اين فضا در فصول معتدل براي استراحت استفاده مي‌شده و گاهي سفره‌هاي غذا در اين محل پهن ميشده. بنابراين فضاي آن اغلب تا حدودي بزرگ و نيم دايره شكل بوده است و جز مشاعات منازل محسوب مي‌شده. اين روزها معماري خانه‌هاي ما تغييرات اساسي كرده است. فضاي حياط و حوض خانه‌ها كه اغلب بهارخواب رو به سوي آنها ساخته مي‌شد به كلي حذف شده و متراژ خانه‌ها به گونه‌اي است كه امكان ايجاد فضايي با وسعت زياد را نمي دهد. هواي پاك و معتدل در اغلب شهرهاي ايران دست نيافتنيست و تمايل به ايجاد تراس در ساختمان‌ها را كم كرده. اما واضح است كه وجود فضاي تراس يا فضاهايي مشابه آن حتي  بر روي بام خانه‌ها يا به صورت مشاع در آپارتمان‌هاي چهار يا پنج طبقه تحول بسيار زيادي را در فضاي خانه و روحيات ساكنين به وجود مي‌آورد اگر امكان ايجاد موانع موجود برطرف شود فضاي تراس بسيار دلنشين خواهد بود.

 

 

تراس‌هاي امروزي
 تغييرات به وجود آمده در معماري امروز عملا تراس را تركيبي از بالكن به صورت مشاع و غير مسقف در برخي ساختمان‌ها يا فضايي بر روي بام منازل به صورت تركيبي از روف‌گاردن و تراس تبديل كرده است كه با توجه به اين تغييرات لزوم استفاده از حائلي ميان فضاي ايجاد شده با محيط بيرون بيش از پيش حس مي‌شود و علاوه بر آن تمايل به استفاده از گياهان و گلدان‌هاي خانگي و حتي نگه‌داري از حيوانات خانگي سبب شده محيطي تا حدودي گلخانه‌اي مورد نياز باشد كه قابليت حركت پنجره‌ها بازشدن فضا را نيز به ساكنين بدهد.

 

شيشه‌هاي ايمن براي تراس
با توجه به مجموعه تقاضاهاي موجود در خانه‌هاي امروزي قدم اول ايجاد حائلي شيشه‌اي اجتناب ناپذير است. وجود شيشه يا آبگينه در معماري سنتي ايراني رواج فراوان داشته. المان‌هايي مانند استحكام شيشه و قدرت آن در ايجاد عايق مناسب صوتي و حرارتي و جلوگيري از گرد و غبار نيز كاربردهاي ديگري است كه در شيشه‌هاي امروزي بايد مورد توجه قرار گيرد. بعلاوه ايمني شيشه‌ها هنگام شكسته شدن نيز بسيار مورد توجه است. فرض كنيد در حال رسيدگي به گياهان در تراس هستيد و سنگي به طرف شيشه پرتاب شود. اگر از شيشه هاي سكوريت استفاده نشده باشد قطعا شيشه به سمت داخل شكسته مي‌شود و سنگ از شيشه عبور مي‌كند. اگر از ضربه سنگ در امان بمانيد قطعا خرده شيشه‌ها به شما آسيب جدي وارد خواهد كرد. اما در  شرايطي كه از شيشه سكوريت استفاده شده باشد، در صورت ضربه سنگ ، شيشه به حاين نام مجاز نمي باشد . تار عنكبوت ترك مي‌خورد، سنگ از شيشه عبور نمي‌كند و حتي در صورتي كه شيشه خرد شود به سمت داخل پرتاب نخواهد شد. ضريب ايمني شيشه در مواردي كه ارتباط مستقيم با ساكنين وجود دارد از اهميت بالايي برخوردار است. خصوصا در مناطق زلزله خيز شيشه‌هاي سكوريت به ميزان قابل توجهي از آسيب به ساكنين جلوگيري خواهد كرد.

 

لزوم استفاده از شيشه‌هاي تاشو در تراس
واقعيت اينجاست كه كاربرد پنجره‌هاي معمولي براي تراس آنرا كاملا از ماهيت و كاربرد اصلي خود دور خواهد كرد و فضا را مانند اتاق در بسته شيشه اي مي‌كند كه بخش زيادي از ارتباط افراد را با محيط بيرون قطع خواهد شد. بنابراين وجود پنجره‌هاي معمولي در تراس كار هوشمندانه‌اي نيست.

چاره‌كار استفاده از شيشه تاشو براي تراس است. شيشه‌هاي تاشو علاوه بر مزاياي استفاده از پنجره شيشه‌اي و وجود حائل به طور كامل شما را از منظره و نور آفتاب بهره‌مند مي‌كند و علاوه بر آن در صورتي كه بخواهيد كاملا به صورت آكاردئوني جمع شده و فضاي تراس را كاملا باز خواهد كرد.

پيشنهاد شركت شيشه بالكن سهند براي تراس‌هاي شما استفاده از شيشه‌هاي تاشو است. شركت ما بهترين مواد را از كشورهاي پيشرو در زمينه توليد در و پنجره وارد كرده و با دقت و مهارت بالاي متخصصان و طبق اصول علمي مونتاژ مي‌كند. قدم اول تماس با ماست تا طراحان متخصصان ما از فضاي مورد نظر شما بازديد كنند. پس از بازديد بر سر طرح مورد نظر بر اساس سليقه شما بين طراحان و متخصصان توافق ايجاد كرده و اندازه‌گيري‌ها انجام خواهد شد. از اين مرحله بعد همه چيز را به شركت ما بسپاريد. بهترين كيفيت يراقالات و بهترين جنس شيشه سكوريت با دقت سرهم مي‌شود و براساس طرح خانه شما تنظيم خواهد شد. هنگام نصب مجموعه‌اي تكنسين‌هاي باتجربه اقدام به نصب خواهند كرد كه در صورت وجود هر گونه مشكل غيرقابل پيش بيني در حين اجرا با توجه تجربه و تخصص بالاي تكنسين‌هاي ما بتوانند راه‌حل مناسب را بيابند تا طرح دقيقا همان طور كه مشتري خواسته اجرا شود و پنجره‌ها بدون كوچكترين آسيب و يا درزي از اطراف سر جاي خود قرار گيرد. با توجه به آنكه احتمالا در بيش‌تر موارد تمايل خواهيد اشت كه تراس را كاملا باز بگذاريد بايد ملزومات پنجره‌هاي تاشو تراس به گونه‌اي باشد كه نرم و بدون كوچكترين صدا و مزاحمتي بتوان اقدام به جمع كردن آنها كرد. براي اين كار نيازي نباشد كه انرژي زيادي مصرف شود و حتي بچه‌هاي خانواده بتوانند به راحتي و بسيار ايمن ، تمامي پنجره تراس را به شكل آكاردئوني جمع كند. شركت شيشه بالكن سهند افتخار دارد بهترين كيفيت يراقالات را از كشور تركيه وارد و كند و بهترين طرح و اجرا را در اختيار هموطنان قرار دهد.

پس از نصب، شما فضايي خواهيد داشت كه در صورت بسته بودن شيشه، تراس 100 درصد از گزند آلودگي و گرد و غبار از اطراف دور مي‌ماند. نور خورشيد بيش‌ترين مقدار ممكن در اختيار شما قرار خواهد گرفت و فضايي ايده‌آل براي گل‌گياه و گلدان‌هاي شما خواهد بود. حتي در صورتي كه از پرنده نگه‌داري مي‌كنيد مي‌توانيد پرندگان خود را در اين فضا آزاد بگذاريد. اگر حيوان خانگي شما نياز به فضايي براي خود دارد، اين تراس‌ها ايمن و ايده‌آل خواهد بود. اگر دوست داريد صبحانه خود را در فصل بهار در تراس صرف كنيد به راحتي همه پنجره‌ها را باز كنيد، پس از چند ثانيه هيچ اثري از مانع بين شما و طبيعت نخواهد بود. اگر يك روز باراني دوس داريد فضا تا حدودي گرم باشد و بنشينيد و از بارش باران لذت ببريد، يكي از پنجره‌ها را باز بگذاريد و سيستم گرمايشي كوچكي در تراس قرار دهيد. گرماي مطبوع و در عين حال هواي تازه را با هم در اختيار خواهيد داشت. روزهاي طوفاني و پر از گرد و غبار ديگر شما را نگران نخواهد كرد. روزهاي يخبندان نيز گياهان شما را تخريب نخواهد كرد.  با اعتماد به شركت شيشه بالكن سهند فضايي ايمن و آزاد را در خانه‌هاي خود تجربه كنيد.

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۰:۰۵

معماري مدرن با شيشه بالكن ريلي تاشو

فضاي بالكن خانه شما هر كجا كه باشد تشنه توجه است. شيشه بالكن خانه‌ها را رها نكنيد. شيشه بالكن چشمان خانه شماست. از آنها حفاظت كنيد. بگذاريد اگر هوا خوش است و طبيعت زيبا، كمي لذت ببريد، نگذاريد هواي آلوده غبار بنشاند بر روي چشمان خانه‌هايتان، نگذاريد صداهاي ناهنجار فضاهاي شهري خاطرتان را آزرده كند. پيشنهاد طراحان و معماران امروزي استفاده از شيشه تاشو است. شيشه بالكن مدرن با طراحي روز كه  منظم و آسان بر روي هم تا مي‌شود. ايده‌اي كه هر چند بسيار جذاب و كاربردي است اما موانع اجرايي بر سر راهش سبب شده تا اعتماد مشتريان براي نصب آن خدشه دار شود. ما آماده‌ايم كه تصورتان را از كيفيت و كارآيي سيستم شيشه ريلي تاشو عوض كنيم.  شركت شيشه بالكن سهند تعهد دارد تا اين ايده جهاني را با بالاترين كيفيت در اختيار مردم عزيز كشورمان قرار دهد. خانه‌هاي ايراني شايسته بهترين‌هاست.

 

 

ضرورت استفاده از شيشه بالكن ريلي تاشو

مهم نيست خانه شما كجاست. وسط شهر تهران هستيد و طبقات پايين آپارتمان يا بالاي برج‌هاي شهرهاي آلوده و شلوغ، يا ويلاي زيبا و سرسبز شما در كنار شاليزار و درختان بي نظير شمال، يا خانه‌اي قديمي داريد در مناطق كوهستاني روبه قله‌هاي پرشكوه كوه‌هاي سربه‌فلك كشيده ، يا خانه‌هاي سنتي رو به سوي دشت و كوير مركزي ايران. هر كجاي ايران كه باشيد خانه‌هاي امروزي محتاج فضاي بالكن است. فضايي كه درون خانه شماست. امن است اما حبس در چارديواري خانه نيستيد. بالكن فضايي است كه دست دراز كرده تا طبيعت دستش را بگيرد. خانه شما را با طبيعت آشتي داده و به شما فرصت مي‌دهد كه از خانه دلخواه خود به طبيعت سلام كنيد. متاًسفانه بالكن‌هاي امروزي در حال تبديل شدن به فضايي بلااستفاده است. براي بعضي خانه‌ها بالكن شده بلاي جانشان. محلي پر از گرد و غبار، تمام درزها را كه بپوشاني آلودگي به داخل ميايد، بالكن خانه شده متهم رديف اول هدف رفت انرژي،   آسايش خانه را گرفته زيرا سر و صداي بيرون مانع از استراحت شماست، نه تنها فضاي بالكن را استفاده نمي‌كنيد بلكه حاضريد از خير قسمتي از خانه بگذريد و جاي آن بتن بريزيد! شايد كه از آلودگي و صدا در امان بمانيد. فضايي كه ميتواند آسايش شما را تامين كند،سيستم شيشه ريلي تاشو بي كيفيت به كلي نابوده كرده. شرايط مي‌تواند تغيير كند. مي‌توانيد يك وعده صبحانه را در كنار مهمانانتان بر روي بالكن صرف كنيد، مي‌توانيد چند تكه از شيشه تاشو ريلي را با اشاره يك انگشت و به سادگي تا كنيد و بگذاريد قسمتي از آن باز بماند تا طراوت باران به داخل بيايد يا پيشنهادي جالب‌تر داريم، مي‌توانيد همه تكه‌هاي شيشه را روي هم تاكنيد، مانند كتاب، همه شيشه‌ها به راحتي روي هم قرار ميگيريد، حال شماييد و محيط بيرون، هيچ مانعي بينتان نيست حتي شيشه ، روزهاي زيباي ارديبهشت را به داخل خانه‌ها بياوريد. شيشه تاشو بالكن به شما فرصت خواهد داد تا هر ميزاني از فضاي خانه را كه بخواهيد كامل يا نيمه باز كنيد و هر فضايي كه بخواهيد ببنديد.

 

مزاياي شيشه بالكن سهند

شيشه بالكن سهند سيستم شيشه تاشو ريلي را با بالاترين استانداردهاي موجود در اخيار شما مي‌گذارد. تمامي يراق‌آلات اين شركت از بهترين برندهاي تركيه‌اي وارد ايران مي‌شود. كيفيتي كه اين يراق‌آلات دارند قابل رقابت با نمونه‌هاي اروپايي است. از تكنولوژي روز دنيا براي توليد آنها استفاده شده است.

كاري كه شركت ما انجام مي‌دهد در گام نخست خريداري بهترين‌متريال موجود در بازارهاي جهاني و وارد كردن آنها به ايران است.

گام دوم به دست متخصصان ايراني انجام مي‌شود. تفاوت اساسي در اين مرحله آشكار ميشود. شايد بسياري از وارد كنندگان بتوانند سيستم شيشه ريلي تاشو را  وارد كنند اما زماني كه نوبت به طراحي و مونتاژ و نصب مي‌رسد در برخي موارد عملكردشان آنقدر بد خواهد بود كه شما را از خريد پشيمان مي‌كند. شركت شيشه بالكن سهند سال‌ها تجربه در زمينه مونتاژ و طراحي و نصب سيستم شيشه ريلي تاشو دارد.

كافيست با ما تماس بگيريد. بازديد رايگان از فضا انجام مي‌شود و طراحان و متخصصان ما بر سر طرح با شما به توافق مي‌رسند. بقيه كار را به ما بسپاريد. بهترين نوع شيشه سكوريت موجود در ايران را به بهترين نحو بر روي يراق‌آلات با كيفيت تركيه‌اي نصب مي‌كنيم و تا محله انتقال به خانه شما كار را پيش مي‌بريم.

 زمان انتقال همكاران ما كاملا آموزش ديده و حرفه‌اي هستند. اجازه نخواهند داد كوچكترين خدشه‌اي به شيشه‌ها وارد شود. يكي از مهم‌ترين مراحل نصب در محل مرحله عايق بندي است. شيشه‌گير‍‌هاطوري طراحي شده كه ازنفوذاب به داخل جلوگيري ميكنند.دراين نوع شيشه گيرهاي سيستم بالكني،شيشه تا 2 سانتيمترداخل شيشه‌گيررفته وباعث تعادل ومقاومت سيستم ميگردد.در نهايت آنچه تحويل شما مي‌شود بدون نقص است.

 

تضمين ايمني شيشه بالكن ريلي تاشو با استفاده از شيشه سكوريت

بحث ايمني در استفاده از شيشه بالكن ريلي تاشو اهميت بسيار زيادي دارد. شايد اولين نكته‌اي كه با ديدن شيشه به نظرتان برسد خاصيت شكنندگي آن و خطراتي است كه ايجاد مي‌كند. دليل اصلي بي اعتمادي بسياري از مردم به استفاده از شيشه دقيقا از همين تصور مي‌آيد. بايد بدانيد كه شيشه‌هاي امروزي در مقايسه با بسياري از مصالح ديگر ايمني بالاتري دارد. در برابر ضربه، در برابر تغيير دما، در برابر تنش‌هاي ناشي از زلزله. همه پيش‌بيني‌هاي لازم براي تنش‌هاي احتمالي انجام شده است. با نگاهي به ساختمان‌هاي معروف در كشورهاي پيشرفته نقش پر رنگ شيشه توجه شما را جلب خواهد كرد. شايد برايتان عجيب باشد كه بدانيد بسياري از اين ساختمان‌ها تحمل زلزله با ريش‌ترهاي بسيار بالا و يا طوفان‌هاي سهمگين را خواهد داشت و استانداردهاي سخت‌گيرانه‌اي نيز در اين زمينه اعمال مي‌شود. بهترين راه ، پيروي از استاندارهاي موجود است نه حذف شيشه. متاسفانه در برخي موارد ديده شده كه براي شيشه‌ ريلي تاشو از يراق‌آلات درجه دو استفاده مي‌شود. شايد براي سال‌ها نيز كار كند و خطر جاني نداشته باشد اما اتفاق ناگوار زماني خواهد افتاد كه اين سيستم در طبقات بالاي برج كار شده باشد و تنش‌هايي مانند زلزله اعمال شود. پيامد استفاده از يراق‌آلات بي كيفيت بازي با جان مردم است.

شيشه بالكن سهند بالاترين استاندارد شيشه تاشو ريلي را ارائه ميكند

شركت شيشه بالكن سهند به مشتريانش تعهد اخلاقي و حرفه‌اي دارد كه شيشه سكوريت استفاده شده در پروژه بالاترين كيفيت و ايمني را داشته باشد و يراق‌آلات درجه  1 كار شود تا در صورت بروز حادثه از شما محافظت كند. تغيير فضاي خانه شما وابسته به يك تصميم ساده است. تلفن را برداريد و با مشاوران ما تماس بگيريد. نصب شيشه بالكن تاشو ريلي تخصص ماست. اين روزها هواي پاك و نم باران در شهرهاي آلوده غنيمت است، شيشه تاشو بالكن را جمع كنيد و از هوا لذت ببريد

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۷:۲۸

گلخانه شيشه‌اي

خانه‌هايي سبز با فضايي براي پرورش گل گياه مورد علاقه‌تان، فضايي كه به شما امكان كاشت سبزي و كاشت گل و بوته‌هاي كوتاه را خواهد داد. فضايي در بالكن خانه شما يا حياط مشترك ساكنين يك آپارتمان يا فضاي بدون استفاده پشت‌بام‌ها شما را به خانه‌هاي ايده‌آل و رويايي و سبز نزديك خواهد كرد. براي رسيدن به گلخانه شيشه اي ميتوان از شيشه‌هاي تاشو يا شيشه‌هاي ريلي استفاده كرد. با كمي خلاقيت و به‌كار‌گيري متخصصان و طراحان حرفه‌اي شيشه بالكن سهند مي‌تونيد گلخانه‌اي در بالكن يا گلخانه شيشه‌اي روي سقف خانه خود ايجاد كنيد.

گلخانه شيشه‌اي چيست؟

گلخانه به فضايي بسته يا نيمه بسته اطلاق مي‌شود كه امكان كنترل دما و نور و رطوبت درون آن وجود خواهد داشت. در اين فضاها از پوشش‌هايي استفاده مي‌شود كه امكان گذر نور خورشيد از آنها وجود دارد اما بازتاب نور از فضا خارج نمي‌شود. يكي از بهترين مصالح مورد استفاده براي ايجاد فضاي گلخانه، شيشه است. نور خورشيد پس از عبور از شيشه مقداري از انرژي خود را از دست مي‌دهد و زماني كه به درون فضاي شيشه‌اي راه پيدا مي‌كند و نور بازتاب شده آن انرژي كافي براي عبور از شيشه را نخواهد داشت. در نتيجه فضاي ايجاد شده اصطلاحا گلخانه مي‌شود. در واقع نور محبوس شده خارج نمي‌شود. چنين فضاهايي در فصول سرد در صورتي كه نور خورشيد وجود داشته باشد با حداقل وسايل گرمايشي دماي محيط را به بالا‌ترين مقدار ممكن مي‌رساند. گلخانه شيشه‌اي امكان احداث درون بالكن خانه يا درون حياط و روي سقف خانه‌ها خواهند داشت.

بالكن خانه را گلخانه كنيد

فضاي بالكن ‌آپارتمان‌هاي شهري فضاي بسيار مهمي است كه كم‌تر به آن توجه مي‌شود. فضايي كه مي‌تواند در بالا بردن سلامت رواني خانه تاثير داشته باشد متاسفانه در بسيار از خانه‌ها به انباري تبديل شده. اين شرايط بايد تغيير كند. گلخانه شيشه‌اي در بالكن خانه شما ايده‌اي جسورانه و كاملا عملي و قابل اجراست. كافيست از شيشه هاي ريلي تاشو براي اين منظور استفاده كنيد. از نعمت نور خورشيد در فضاي بسته بالكن استفاده كنيد و هر زمان كه بخواهيد شيشه تاشو بالكن را باز بگذاريد تا هواي تازه در كنار عطر خوش گلها وارد خانه‌هايتان شود.

 

ساخت خانه‌هاي سبز، راهي به سوي توسعه پايدار همگام با محيط زيست

خانه‌هاي سبز، خانه‌هايي كه پيوند با طبيعت را از ياد نبرده‌اند. خانه‌هايي كه در طراحي ‌آنها سعي شده كم‌ترين ضرر به محيط زيست زده شود و در عين حال با ارائه ايده‌هاي خلاقانه محل مسكوني سهمي در تامين نيازهاي روحي و جسمي ساكنين آن ايفا كند. ايده مشاركت مناطق مسكوني در تامين انرژي و بالا بردن فضاي سبز محيط در راستاي بهبود زندگي شهرنشيني در 10 سال گذشته طرفداران فراواني داشته است. واقعيت موجود نيز جوامع شهري را به سمت ايجاد خانه‌هايي با گلخانه‌هاي شيشه‌اي، سيستم تصفيه و استفاده مستقيم از آب خاكستري منازل براي آبياري فضاي سبز، استفاده حداكثري از نور خورشيد و تامين انرژي خانه با استفاده از آبگرمن‌هاي خورشيد پيش بده است. چنين ايده‌هايي خانه‌هاي مسكوني را از حاين نام مجاز نمي باشد . محل‌هايي بي استفاده و بدون منفعت خارج خواهد كرد. مناطق مسكوني شهري نياز به هزاران ارگان و سازمان دارد كه از تامين انرژي گرفته تا ايجاد فضاي سبز و تامين نيازهاي خوراكي شهروندان وابستگي 100 درصدي به اين نهاد‌ها خواهد داشت. افراد در صورتي كه خدمات شهري دريافت نكنند هيچ سازوكاري براي تامين نيازهاي خود ندارند و كاملا وابسته و منفعل هستند. ايده خانه‌هاي سبز اين شرايط را تغيير مي‌دهد به مرور بار تامين آسايش ساكنين و تامين نيازهاي هر چند كوچك اما تاثير گذار ساكنين را بر عهده خواهد گرفت.

چگونه گلخانه شيشه‌اي در بالكن خانه ايجاد كنيم؟

قدم اول تصميم گيري براي استفاده از فضاي گلخانه به منظور پرورش گياهان مورد علاقه شماست. در صورتي كه قصد داريد اين فضا را درون بالكن خانه ايجاد كنيد يكي از جذاب‌ترين ايده‌ها استفاده از شيشه‌ ريلي تاشو بالكن است كه امكان باز و بسته شدن آن به صورت آكاردئوني وجود دارد. ميتوانيد فضاي گلخانه‌اي را با بستن تمامي شيشه‌ها ايجاد كنيد و دماي مورد نياز گياهان خود را  تامين كنيد. گلخانه شيشه‌اي درون حياط مشترك خانه‌ها نيز به راحتي قابل اجراست. اين فضا مي‌تواند محيطي عطرآگين از گياهان خوشبو ايجاد كند و تمامي اعضاي ساختمان از اين فضا لذت ببرند. يكي از مهم‌ترين و متداول‌ترين كاربردهاي گلخانه شيشه‌اي احداث آن بر روي سقف خانه‌هاست. زماني زيادي از همه‌گير شدن رووف‌گاردن در شهرهاي ايران نمي‌گذرد اما همين زمان كافي بوده تا سقف‌هاي بدون استفاده در بسياري از خانه‌ها محلي شود براي گرد‌هم‌آيي‌هايي خانوادگي و گذراندن يك روز بدون استرس و شلوغي درون بهشت خانگي شما. فضاي سبز روف گاردن را مي‌توان با گلخانه شيشه‌اي گسترش داد و محيطي حرفه‌اي‌تر ايجاد كرد.

 

4 مزيت استفاده از گلخانه شيشه‌اي در خانه‌هاي شما

1- ايجاد فضاي سبز اختصاصي و فضاي جداگانه براي گل‌وگياه خانه و كاشت گياهان زينتي

2- ايجاد فضاي سبز براي آرامش روحي و بالابردن روحيه ساكنين خانه

3- فضايي كه امكان رسيدگي بهتر به گياهان و تنطيم آبياري و رطوبت مورد نياز براي آنها را به شما خواهد داد

4- فضايي كه امكان كشت سبزيجات مورد استفاده در خانه را به شما خواهد داد تا از محصولات ارگانيك كاشت خودتان تغذيه كنيد

راهكار ايجاد گلخانه شيشه‌اي درون بالكن

راهكارهاي بسيار زيادي براي احداث گلخانه‌هاي خانگي وجود دارد. ايده‌هايي ساده‌ و كم خرج كه بزرگ‌ترين هدف آنها ايجاد فضايي براي نگه‎داري گل و گياه در فصل زمستان است. اغلب اين فضاها امكان كاربرد ديگري به غير از گلخانه نخواهد داشت و فضايي اختصاصي براي گل و گياه ايجاد خواهد كرد. شركت شيشه بالكن سهند پيشنهاد جذاب تري دارد. شما مي‌توانيد بخشي از خانه خود را به نگه‌داري از گل‌و‌گياه اختصاص دهيد و در عين حال همان محل را تبديل به بالكني منحصر به فرد براي گذراندن اوقات خود در كنار خانواده كنيد. شما مي‌توانيد فضاي درون بالكن خود را به فضايي دلچسب با استفاده از شيشه تاشو ريلي تبديل كنيد كه امكان باز و بسته كردن شيشه‌ها وجود داشته باشد. مي‌توان در چنين فضايي دماي مورد نياز براي كشت هر نوع سبزي و نشاء و گل‌هاي زينتي را فراهم آورد و هر زماني كه بخواهيد شيشه‌ها را بازكنيد و در كنار گل‌هاي زيبايتان از فضاي دل‎‌چسب لذت ببريد. دماي مورد نياز براي رشد گياهان معمولا شما را آزار نخواهد داد. به طور مثال گوجه فرنگي در دماي 25 درجه سانتي گراد رشد خواهد كرد اما دماي 16 درجه نيز گياه را از بين نخواهد برد. بنابراين در روزهاي بهاري و زماني كه هوا ملايم باشد مي‌توانيد همه شيشه‌‌هاي گلخانه خود را بازكنيد و روزهايي كه كمي هوا سردتر است به بازكردن چند تكه از شيشه‌ تاشو ريلي اكتفا كنيد كه سرما به گياهان آسيب نزند. گلخانه شيشه‌اي حال و هواي خانه شما را دگرگون خواهد كرد. كافيست با طراحان ما در شيشه بالكن سهند تماس بگيريد تا در كوتاه‌ترين زمان بهترين طراحي گلخانه شيشه‌اي مخصوص خانه شما انجام شود و شيشه تاشو ريلي با بالاترين كيفيت براي ساخت گلخانه بالكن يا رووف گاردن خانه شما مورد استفاده قرار گيرد.

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۰:۰۵

نكات كليدي درباره قيمت شيشه بالكن

براي ايجاد تغيير در فضاي خانه يكي از مهم‌ترين قسمت‌هاي خانه شما در و پنجره و فضاي بالكن و انباري است. بعلاوه فضاهايي وجود دارد كه شايد به نظر غير قابل استفاده باشد مانند فضاهاي حياط يا آلاچيق يا فضاهاي تراس‌هاي كوچك و پشت بام‌ها. تمامي اين نقاط با كمي دقت و درايت و استفاده از شيشه بالكن مناسب در كنار طراحي شيشه بالكن به صورت اصولي مي‌تواند تغييرات اساسي را در فضاي آپارتمان‌ها و يا خانه‌هاي حياط دار ايجاد كند. اگر تصميم داريد تغييري در شيشه بالكن خانه ايجاد كنيد اولين سوال در مورد قيمت شيشه بالكن است. اغلب محدوديت بودجه، دست شما را براي تغييرات گسترده مي‌بندد و با توجه به تفاوت‌هاي قيمت شيشه بالكن ترديدهاي بسياري براي انتخاب نوع و كيفيت و قيمت شيشه بالكن كه توانايي پرداخت آنرا داريد به وجود مي‌آيد كه در نهايت شما را سردرگم خواهد كرد. بهتر است چند نكته زير را در باره قيمت شيشه بالكن بدانيد.

 

اگر با رقم‌هاي بسيار پايين براي قيمت‌ شيشه بالكن مواجه شديد شك كنيد

در خريد هر نوع وسيله‌اي خصوصا اگر قرار است طولاني مدت و به عنوان بخشي از محل سكونتتان استفاده شود يكي از اشتباهات بزرگ آن است كه به دنبال قيمت‌هاي خيلي پايين باشيد. بازه قيمت براي نصب شيشه بالكن بعلاوه هزينه‌هاي حمل و جابجايي و نصب از 180 هزار تومان شروع ميشود براي هر متر و معمولا قيمت‌هاي بالاتر براي كيفيت‌هاي بالاتر و استحكام يا عملكردهاي بهتر خواهد بود. حال اگر با قيمت خيلي پاييني مواجه شديد كه قيمت شيشه بالكن شما را وسوسه كرده تا با توجه به بودجه‌اي كه در اختيار داريد تغييرات بيشتري اعمال كنيد كافيست چند نكته را بدانيد تا از تصميم عجولانه خود منصرف شويد.

 

در تعيين قيمت شيشه بالكن جنس و كيفيت يراق‌آلات و شيشه حرف اول را مي‌زند

اگر با قيمت‌هاي پايين مواجه شديد بدانيد كه با كيفيت پايين طرف هستيد.  شايد جالب باشد كه بدانيد اغلب شركت‌هايي كه قيمت شيشه بالكن غير  استاندارد به مشتري ارائه مي‌كنند به هيچ عنوان از دستمزد خود براي نصب و طراحي كم نكردند بلكه از يراق‌آلات متفرقه براي نصب استفاده مي‌كنند و اين كار براي مشتري گران تمام مي‌شود. گذشته از نبود خدمات پس از فروش و تخريب‌هاي اساسي پس از مدتي كوتاه كه ضررهاي مالي به حساب مي‌آيد، قيمت شيشه بالكن خيلي پايين نشان از استاندارد نبودن اجزاي در و پنجره دارد و بديهي است كه در و پنجره ناايمن اولين ضربه را به استحكام ساختمان در هنگام بروز هر نوع تنش خواهد زد. متاسفانه افرادي سودجو با ارئه قيمت‌هاي نامتعارف بخشي از مشتريان را به خود جذب مي‌كنند و بر خلاف آنچه تصور مي‌كنيد سودي كه از اين كار برايشان بدست مي‌‌آيد بسيار بيش‌تر از شركت‌هايي است كه از يراق‌آلات با كيفيت استفاده مي‌كنند . زيرا ممكن است شركت‌هاي معتبر براي جذب مشتري تخفيف‌هايي قائل شوند و يا در نحوه پرداخت با مشتري كنار بيايند اما اين تخفيفات را از سود خود كم مي‌كنند و هيچ‌گاه از يراق‌آلات غير استاندارد براي خانه شما استفاده نخواهند كرد. شركت شيشه بالكن سهند سال‌هاست كه خدمات نصب شيشه بالكن در تهران و كرج و بسياري از شهرهاي ايران بر عهده دارد . ما سال‌هاست كه بالاترين كيفيت يراق‌آلات را براي شيشه بالكن وارد كشور مي‌كنيم و در كنار شيشه سكوريت ساخته شده در شركت جام ايمن كه يكي از معتبرترين شركت‌هاي شيشه سازي در خاورميانه است به عنوان متريال اوليه براي ساخت شيشه بالكن و انواع كابين دوشي و آلاچيق شيشه‌اي مورد استفاده قرار مي‌دهيم. تيم تخصصي طراحي و مونتاژ شركت شيشه بالكن سهند از بهترين تكنسين‌هاي ايراني كمك مي‌گيرد تا بهترين خدمات را به شما عزيزان ارائه كند.

 

امنيت ساكنين را فداي قيمت شيشه بالكن نكنيد

سرپناه شما و خانه شما جايي است كه در آن احساس امنيت مي‌كنيد. براي پايين آوردن قيمت شيشه بالكن مي‌توان شيوه طراحي را تغيير داد، شيوه پرداخت را تغيير داد يا حتي مي‌توان از برخي اجزاي تزئيني و قابل حذف براي پايين آوردن قيمت شيشه بالكن استفاده كرد اما به هيچ عنوان نبايد ايمني خانه را با پايين آوردن قيمت به خطر انداخت. خطر پايين آوردن قيمت شيشه بالكن در مورد شيشه‌هاي تاشو بالكني بسيار مشهود است و متاسفانه استفاده از انواع بي كيفيت نيز رواج دارد. مشتريان براي پايين آوردن قيمت شيشه بالكن تاشو ريلي از شركت‌هايي خدمات مي‌گيرند كه از پروفيل‌هاي بسيار بي كيفيت براي پايين آوردن قيمت شيشه بالكن استفاده مي‌كنند كه اين كار جان ساكنين را به خطر مي‌اندازد. خصوصا شيشه بالكن‌هايي كه در برج‌هاي چنديدن طبقه مورد استفاده قرار مي‌گيرد. كوچكترين تنش تخريب گسترده‌اي ايجاد خواهد كرد و حتي بادهاي شديد خصوصا در ارتفاع بالا پروفيل‌هاي بي كيفيت و متفرقه را خم مي‌كند. پروفيل‌هاي مورد استفاده در شركت شيشه بالكن سهند برند تركيه‌اي الواسنو براي انوع شيشه بالكن تاشو است. اين برند از نوع درجه يك بوده و يكي از بهترين برندها در بازار به شمار مي‌آيد. براي تعيين قيمت شيشه بالكن با كارشناسان ما تماس بگيريد. طراحان ما بهترين راه را بر اساس بودجه شما پيش پايتان قرار مي‌دهند و بهترين كيفيت را با كمترين قيمت شيشه بالكن نسبت به نمونه‌هاي مشابه ارائه خواهند داد.

 

در هنگام بررسي قيمت شيشه بالكن گارانتي را فراموش نكنيد

فرض كنيد كه پس از نصب به هر دليل شيشه بالكن شما دچار تخريب شد. هر نوع خط و خش و هرنوع خدشه‌اي كه ايجاد شود و حتي شيشه‌هايي كه به هر دليل دچار شكستگي شود در صورتي كه گارانتي نباشد تمامي هزينه‌هايي كه كرديد به هدر مي‌رود. در واقع جني بي گارانتي مانند پولي است كه هيچ ضمانتي به بازگشتش نداريد. اگر به هر دليل جنس شما آسيب ببيدند نه تنها پولتان را از دست داده‌ايد بلكه بايد براي تعمير آن مجدد و دوبرابر هزينه كنيد. شركت شيشه بالكن سهند گارانتي منحصر به فردي براي مشتريان خود در نظر گرفته. گارانتي معتبر شركت شيشه بالكن سهند شامل تعويض شيشه‌هاي شكسته نيز خواهد شد. به هر دليل شيشه خانه شما شكسته شود كافيست با ما تماس بگيريد تا به رايگان نسبت به تعويض و تعمير آن اقدام كنيم. قيمت شيشه بالكن سهند با توجه به خدمات پس از فروش آن يكي از منصفانه‌ترين رنج قيمت‌هايي است كه در بازار وجود دارد.  به شما پيشنهاد مي‌كنيم كه در بررسي قيمت شيشه بالكن، كيفيت يراق‌آلات و گارانتي و خدمات پس از فروش را نيز در نظر بگيريد.

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۶:۱۳

شهر تهران، پايتخت دود و اتوبان و ساختمان‌هايي به رنگ خاكستري، با نسيم دل‌انگيز روزهاي بهاريش، با پاييز و چنار‌هاي خيابان وليعصرش، با روزهاي وارونه‌گيش و با شب‌هاي رمز‌آلودش كاري كرده كه نه بتوان از آن دل كند و نه مجالي براي نفس كشيدن به ما مي‌دهد. در اين انبوه ساختمان‌ها بي قواره يك دريچه رو به بيرون نعمت است. نعمتي كه بسياري از ساكنين تهران خود را از آن محروم كردند. شيشه بالكن در تهران آنقدرها كه نياز است مورد استفاده قرار نمي‌گيرد. بالكن‌هاي خانه‌ها بدون استفاده رها شده و به انباري تبديل شده. بالكن‌هايي كه با شيشه بالكن  زيبا و كاربردي مي‌شود و خانه را از آلونكي بي روزن نجات خواهد داد.  اغلب شركت‌هاي توليد شيشه بالكن در تهران قرار ندارند و كارخانه‌هاي ساخت و توليد و مونتاژ خود را در شهرهاي ديگر مستقر كردند و تنها در صورت قبول سفارش و بعضا سفارشات عمده اقدام به نصب شيشه بالكن مي‌كنند يا براي انجام پروژه‌هاي محدود قيمت‌هاي بالاتري مي‌دهند كه هزينه‌هاي گزاف حمل‌ونقل و خرج‌هاي اضافي را پوشش دهد. شركت شيشه بالكن سهند جز معدود شركتهايي است كه عمده فعاليت‌ها و كارهاي كارگاهيش را در تهران  انجام مي‌دهد و به همين دليل براي نصب شيشه بالكن در تهران و حومه هزينه‌هاي كمتري صرف خواهد كرد و به تبع آن هزينه‌هاي كم‌تري هم بر دوش مشتري خواهد گذاشت.

 

شيشه بالكن در تهران چاره آلودگي‌و گرد و غبار

شيشه تاشو و شيشه ريلي  دو انتخاب مناسب براي شيشه بالكن در تهران هستند. اين نوع شيشه بالكن در تهران به دليل آلودگي و گرد و غبارهاي هميشگي بايد بيش از اينها مورد توجه باشد زيرا فضاهاي بالكن‌ در معرض انواع آلودگي‌ها قرار دارد و اگر فضا بالكن به شكلي اصولي طراحي نشود مانع از ورود گرد و غبار و حشرات موذي نخواهد بود. به همين دليل است كه شيشه بالكن در تهران به يك ضرورت براي حفاظت از بالكن تبديل شده است. شيشه بالكن سهند افتخار دارد تا تجربيات نصب و راه‌اندازي شيشه بالكن در تهران و شيشه بالكن در كرج و شهريار و حومه را در اختيار همشهريان خود قرار دهد. ما با شناخت محدوديت‌هاي موجود در خانه‌هاي تهران و شناخت ظرفيت‌هاي موجود در اين شهرها بهترين پيشنهاد را به شما ارائه خواهيم داد. كارگاه و دفتر شركت شيشه بالكن سهند در تهران واقع است و نيازي به تامين هزينه حمل و نقل نيست. همچنين گارانتي معتبر شركت در صورت بروز هر گونه مشكل در اسرع وقت خدمات مناسب را به شما ارائه خواهد داد. شركت شيشه بالكن سهند افتخار دارد كه از برندهاي درجه يك يراق‌آلات و شيشه سكوريت در ساخت شيشه بالكن استفاده كند. اين يراق‌آلات از كشور تركيه وارد مي‌شود و كيفيت بسيار مطلوبي دارد. با توجه به اينكه چند ساليست در شهر تهران شاهد طوفان‌هاي يكباره گرد و غبار هستيم كيفيت شيشه بالكن در تهران اهميت بالايي خواهد داشت. زيرا كاهش كيفيت شيشه بالكن در تهران طوفان‌هاي اينچنيني را دوام نمي‌آورد.

 

لزوم استفاده از يراق‌آلات درجه يك براي شيشه بالكن در تهران

همانطور كه گفته شد اين سالها شاهد طوفان‌هايي موسوم به طوفان سرخ و همچنين وزش بادهاي بسيار شديد در تهران هستيم. در اين موارد بالكن خانه بخش آسيب پذيري‌تري خواهد بود و در صورتي كه از شيشه بالكن مناسب استفاده نشود امكان بروز حادثه دور از انتظار نيست. برخي از هموطنان با اولويت قرار دادن قيمت شيشه بالكن و بدون توجه به كيفيت اقدام به نصب شيشه بالكن بي كيفيت مي‌كنند كه تهديد بسيار بزرگي به حساب مي‌آيد. خصوصا در برج‌هاي تهران كه طبقات بالاي آن شدت باد بيش‌تري تحمل مي‌كند يراق‌آلات بي كيفيت خم شده و تخريب به دنبال خواهد داشت. در تعيين قيمت شيشه بالكن پيش از هر چيز بايد ايمني ساكنين مد نظر قرار گيرد. شركت شيشه بالكن سهند براي نصب شيشه بالكن در تهران به دليل حذف هزينه‌هاي اضافي حمل و نقل به طور كلي قيمت شيشه بالكن مناسب‌تري خواهد داشت و در عين حال با استفاده از يراق‌آلات درجه يك در كنار تكنسين‌ها و طراحان حرفه‌اي بهترين خدمات را به شما عزيزان ارائه خواهد داد. با اعتماد به شركت سهند و نصب شيشه بالكن در تهران تا 100 درصد از ورود گرد و غبار و آلودگي به محوطه بالكن خود جلوگيري كنيد.

 

ارائه بهترين شيشه بالكن ريلي تاشو در تهران براي استفاده در رووف گاردن

اين روزها شاهد گسترش استفاده از فضاي پشت بام‌ها در تهران هستيم. تراكم بالاي شهر تهران شهروندان را ناگزير كرده تا براي داشتن فضايي آرام به پشت بام‌ها پناه آورند و چه بهتر كه اين پشت بام پر از گل و گياه باشد. يا حتي بسياري از شهروندان پشت بام را به گلخانه تبديل گرده‌اند. براي ايجاد چنين فضايي ارائه خدمات شيشه بالكن در تهران اهميت پيدا مي‌كند. همكاران ما با كمك‌گرفتن از بهترين طراحان براي رووف گاردن و فضاي گلخانه‌اي، براي خانه شما طراحي‌هاي منحصر به فردي دارند. ما با شناخت فضاهاي متفاوت در تهران پيشنهادات جذابي براي شما داريم كه خانه‌تان را به تفرجگاه شخصي بدل كند. با نصب شيشه بالكن در تهران فضايي ايمن و زيبا و محفوظ خواهيد داشت كه هر زمان اراده كنيد ميتوانيد شيشه‌ها را كنار زده و از هواي پاك لذت ببريد. شب‌ها بر روي پشت بام يا حتي در تراس خانه خود فرصت تماشاي ستارگان را داشته باشيد در عين حال كه فضاي بسته امكان گرمايش مناسب را برايتان فراهم آورده است.

 

 

حفاظت از تاسيسات با استفاده از شيشه بالكن در تهران

اغلب شهرك سازي‌ها در تهران به شيوه‌اي مشابه انجام مي‌شود. استفاده از تاسيسات گرمايشي و سرمايشي و پكيج در بسياري از ساختمان‌هاي شهر تهران در بالكن نصب شده و فضاي بي حفاظ بالكن امكان لطمه به تاسيسات را بيشتر خواهد كرد. استفاده از شيشه بالكن در تهران براي حفاظت از تاسيسات يكي از كارهاي هوشمندانه‌اي است كه براي افزايش عمر و كارآيي اين تاسيسات انجام مي‌شود. شما مي‌توانيد با نصب شيشه بالكن تاشو و يا ريلي هر زمان كه بخواهيد فضا را مجدد باز كنيد و براي مابقي روز شيشه را ببنديد كه تاسيسات شما در امان باشد. بسياري از خانه‌ها در تهران داراي بالكن بسيار كوچكي هستند كه پكيچ در آنها قرار گرفته و تصور مي‌شود اين فضا كارآيي ديگري نداشته باشد. با توجه به محدود بودن فضا نصب شيشه بالكن هزينه زيادي براي شما نخواهد داشت اما در مقابل فضايي جذاب و كاربردي به خانه‌هايتان اضافه خواهد كرد. فضايي كه علاوه بر حفاظت بالكن از هدر رفت انرژي نيز جلوگيري مي‌كند. نصب شيشه بالكن در تهران و ساير شهر‌هاي ايران يكي از راه‌كار مقابله با هدر رفت انرژي است.

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۱:۵۶

شيشه بالكن خانه شما  در صورتي كه امكان جمع شدن يا تاشدن داشته باشد،  مجموعه‌اي از امكانات و فرصت‌ها در اختيارتان قرار خواهد داد. فضايي كه با شيشه بالكن پوشانده شده با فضاي بالكن‌هايي با حفاظ نرده‌ بسيار متفاوت است. حفاظ نرده‌اي بالكن در صورتي كه سراسري باشد عملا هيچ نمايي براي شما باقي نمي‌گذارد. آنچه خواهيد ديد نرده‌هاي بيقواره است. فضاي بالكن از سرما و گرما و صدا و گردوغبار در امان نخواهد بود. در انتخاب حفاظ بالكن كمي دقت كنيد. شما ميتوانيد با استفاده از شيشه بالكن تاشو  يا جمع شو و شيشه بالكن ريلي در خانه تغيير اساسي بدهيد. شيشه بالكن آكاردئوني به شما فرصت استفاده از فضاي بالكن با بالاترين بهروري و بهترين شرايط را خواهد داد. در ادامه 6 مزيت شيشه بالكن تاشو يا شيشه بالكن ريلي را برايتان نام مي‌بريم. مزيتي‌هايي كه شما را قانع خواهد كرد كه شيشه بالكن بهترين انتخاب براي حفاظت بالكن است. بالكن‌هايي كه اين روزها محل نصب تاسيساتي مانند پكيج شده و استفاده از شيشه‌اي براي حفاظت از پكيج كارآيي و عمر دستگاه را افزايش خواهد داد.

1 –  مزيت نصب شيشه بالكن تاشو با هدف حفاظت از پكيج

چند ساليست برخي تاسيسات مورد استفاده در آپارتمان‌ها مانند پكيج و لوله‌كشي‌هاي مربوط به آن يا در برخي موارد كولر يا باربيكيو در بالكن نصب مي‌شود. ساختمان‌هاي اين روزها خصوصا آپارتمان‌ها از فضاي بالكن براي نصب پكيج استفاده مي‌كنند. دليل انتخاب فضاي بالكن براي نصب پكيج تعاملي است كه با هواي بيرون دارد و احتمال خطر را كاهش خواهد داد. ارتباط نزديك پكيج با فضاي بيررون باعث خواهد شد تا نيازي به وجود دودكش نباشد اما نصب پكيج در هواي آزاد معايب خود را دارد.با حفاظت از بالكن مي‌توانيد اين معايب را پوشش دهيد. اولين نيازي كه درون بالكن‌هايي با تاسيسات لوله‌كشي و پكيج و ... حس مي‌شود استفاده از  شيشه‌اي براي حفاظت از پكيج است. مزيت شيشه بالكن آن است كه پكيج و لوله‌كشي همراه آنرا از سرما زدگي حفظ خواهد كرد. وجود شيشه‌اي براي حفاظت از پكيج به شما كمك مي‌كند تا در سرماي زير صفر درجه نگران يخ زدن لوله‌ها نباشيد. در صورتي در يك بازه زماني مشخص از پكيج استفاده نكنيد و سرما به زير صفر درجه برسد به احتمال زياد يخ‌زدگي لوله‌ها و داخل دستگاه مشكل‌ساز خواهد بود و براي راه‌اندازي پكيج به تعميركار احتياج خواهيد داشت. مزيت شيشه بالكن آن است كه از يخ زدگي‌لوله‌هاي پكيج و خود دستگاه و تخريب اجزاي آن جلوگيري خواهد كرد. بعلاوه تابش مستقيم آفتاب نيز در دماهاي بالا ممكن است مشكل ساز شود. مزيت شيشه بالكن تاشو در راستاي ايجاد حرارتي به شما كمك خواهد كرد تا تخريبي متوجه تاسيسات نصب شده در بالكن شود. علاوه بر تغيير دما، گرد و خاك و حشرات موزي مي‌تواند به مجموعه تاسيسات نصب شده در بالكن آسيب برساند. مزيت شيشه بالكن آن است كه 100 درصد عايق گرد و غبار بوده و مانع ورود حشرات موزي خواهد شد. شركت شيشه باكن سهند افتخار دارد شيشه‌اي براي حفاظت از پكيج نصب شده در بالكن ارائه كند تا حفاظت از بالكن به بهترين شكل انجام شود وهزينه تعميرات پكيج يابد.

 

2-  با استفاده از تراس شيشه‌اي هيچ مانعي بين شما و منظره بيرون وجود نخواهد داشت

ديگر مزيت شيشه بالكن تاشو منظره‌اي است كه به شما هديه مي‌دهد. هيچ مانعي در برابر ديد ايجاد نخواهد كرد. زيرا پانل‌هايي كه زمان نصب شيشه‌هاي تاشو بالكن و تراس استفاده مي‌شود هيچ ستون يا اضافاتي در جلوي ديد شما نخواهد داشت. شركت شيشه بالكن سهند افتخار دارد تا با كيفيت‌ترين پانل‌ها را از كشور تركيه وارد كند و كار طراحي و مونتاژ را در ايران و به دست متخصصان با تجربه پيش ببرد. نصب شيشه تاشو بالكن و تراس را به ما بسپاريد. ايده داشتن منظره‌اي بي انتها و بدون مانع مدت‌ها آرزويي براي ساكنان آپارتمان‌ها بود اما امروزه مي‌توانيد پرده شيشه‌اي داشته باشيد كه هيچ مانعي جلوي ديد شما ايجاد نكند. مزيت شيشه تاشو ريلي در بالكن  و تراس و ايوان خانه‌هاي شما آن است كه بر خلاف ساير روش‌ها امنيت و حفاظت بالكن براي ساكنان خانه ايجاد خواهد شد اما در عين حال پرده شيشه‌اي مانعي براي خيره شده شما به منظره روبرو نخواهد بود.

3- حفاظت بالكن با استفاده از شيشه بالكن تاشو

مزيت شيشه بالكن سكوريت بر كسي پوشيده نيست. شيشه ايمن يا شيشه سكوريت، به انواعي از شيشه‌ها گفته مي‌شد كه مقاومت بالايي در برابر تنش‌هاي ايجاد شده اعم از تنش‌هاي حرارتي و يا ضربه‌اي خواهند داشت. در عين‌حال اگر شرايط طوري باشد كه ضربه به شيشه ابعث شكستن آن شود به هيچ عنوان آسيبي به ساكنين وارد نمي‌شود. در واقع نقطه ضعف شيشه‌هاي معمولي آسيب‌پذيري آنهاست كه در مزيت شيشه بالكن سكوريت بالكن آن است كه در كنار حفاظت از بالكن ايمني ساكنين را نيز در نظر خواهد داشت. شيشه‌ تاشو بالكن مورد استفاده در شركت شيشه بالكن سهند درجه يك فلوت سوپر كليير ميباشد كه در كارخانه شيشه سكوريت جام ايمن(بزرگترين كارخانه شيشه سكوريت در ايران) سكوريت ميشود. تمامي شيشه‌ها داراي علامت استاندارد بوده و از نوع درجه يك ميباشد.

 

4- در يك چشم به هم زدن پرده شيشه‌اي بالكن خود را كنار بزنيد!

مزيت شيشه بالكن جمع‌شوآن است كه در يك چشم به هم زدن متناسب با نياز شما كاملا بسته يا كاملا باز مي‌شود.. مي‌توانيد همانطور كه پرده خانه را باز و بسته مي‌كنيد حتي ساده‌تر از آن شيشه جمع‌شو را كاملا باز كنيد يا كاملا ببنديد. اين مزيت شيشه بالكن كركره‌اي به شما كمك مي‌كند حفاظت بالكن به طور كامل انجام شود و در عين حال هر موقع بخواهيد كاملا كنار برود.  با شيشه جمع‌شو مي‌توانيد بالكن بند ايمن، زيبا و كاربردي در خانه ايجاد كنيد تا هر زماني كه اراده كنيد مانند پرده شيشه‌اي كاملا باز شود و فضاي بي انتها در اختيار شما قرار گيرد.

5- از گزند گرد غبار و حشرات موزي در امان باشيد

تراس شيشه‌اي يا بالكن شيشه‌اي خانه شما تا 100 درصد از عبور هر نوع حشره و گرد و غباري جلوگيري خواهد كرد. حفاظت بالكن با استفاده از بالكن بند شيشه‌اي به شما امكان مي‌دهد كه مدتي كه به مسافرت رفته‌ايد هيچ دغدغه‌اي از نظر حفاظت بالكن و تاسيسات آن نداشته باشيد. شيشه‌اي براي حفاظت از پكيج شما وجود خواهد داشت كه كاملا ايمن است و فضا را از گزند هر نوع آلاينده و حشره‌اي در امان نگاه خواهد داشت.

6- مزيت شيشه بالكن در كاهش هدر رفت انرژي و حفظ سرمايه شما

مزيت شيشه بالكن تاشو در كاهش هدررفت انرژي باعث حفظ سرمايه شماست. شيشه بالكن سهند افتخار دارد كه پانل‌هايي از شيشه تاشو بالكن در اختيار هموطنان بگذارد كه بالاترين ميزان عايق حرارتي براي خانه‌هاي شما به ارمغان آورد. استفاده از بالكن بند شيشه‌اي مي‌تواند هزينه‌هاي انرژي شما را به شدت كم كند.

منبع

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :mabnatech
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۷:۰۲

 

برا ي مشاهده محصول كليك كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ]